Reklama:

Nejprve oteklá a rudá tvář, teď se ukázala v podobě, kdy jí muži klečí u nohou. Heather Locklearová prošla proměnou, která bere dech

Herečka Heather Locklearová
Herečka Heather Locklearová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 10. 2021

Herečka Heather Locklearová (60), která se proslavila především jako Amanda v seriálu Melrose Place, prošla v posledních letech nelichotivou proměnou. V důsledku dlouholetého boje s alkoholem a psychickými problémy částečně ztratila půvab, pro který byla dříve pověstná. Ukázala ale, že díky líčení dokáže být stále krásná a zakrýt kruhy pod očima i červenou pleť. Na premiéře v Kalifornii vypadala skvěle.

Reklama:

Vzhled Heather Locklearové v posledních letech negativně ovlivnily závislosti na alkoholu a lécích a také pobyty v psychiatrických zařízeních, kam byla umístěna, aby se ze svých problémů dostala. Přestože při cestách například do obchodu či z letiště je oproti svému dřívějšímu já k nepoznání, na premiéře filmu v Kalifornii ukázala, že dokáže být stále půvabná.

Reklama:

Herečka si v životě prošla mnoha útrapami a po psychické stránce se jí dlouho nedařilo nejlépe. Kulaté narozeniny, které oslavila v září, přesto nevnímala jako důvod ke smutku ze stárnutí. "Věřili byste tomu, že už mi bylo šedesát let? Nemohla jsem se narozenin dočkat. Jsem mladá šedesátnice, vše je o perspektivě," řekla Locklearová magazínu People.

Po problémech, které seriálová Amanda v uplynulých letech měla, se dá její pozitivní přístup ke stárnutí snadno pochopit. "Nevadí mi stárnout, naopak jsem za to ráda, protože to znamená, že jsem naživu. Za to jsem vděčná," vysvětlila herečka, proč přibývající léta nevnímá jako problém, ale jako radost.

Přestože boj se závislostmi a psychickými potížemi se na vzhledu dříve oblíbené herečky podepsal, ji samotnou to příliš netrápí. "Popravdě řečeno, nelámu si vůbec hlavu s tím, jak vypadám. Má dcera mě má ráda, rodiče mě mají rádi a to je vše, na čem mi záleží," dodala pro magazín Heather Locklearová, která na premiéře filmu Don't Sweat the Small Stuff: The Kristine Carlson Story dokázala, že do starého železa ještě určitě nepatří.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: