Nejprve prodej domu a teď rozchod. Petra Koláře opustila mladší partnerka Lenka, ale zpěvák nepláče. Už má totiž novou. Markétu, pochlubil se

Petr Kolář a bývalá partnerka Lenka
Petr Kolář a bývalá partnerka Lenka
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 2. 2022

Zpěvák Petr Kolář (54) se dostal do životní situace, kdy se rozhodl prodat svůj dům v pražské Uhříněvsi za astronomických 29 950 000 korun. Redakce ŽivotvČesku.cz se spojila s prodejcem, který vysvětlil, že zpěvák tak nečiní kvůli tomu, že by se tak dělo z důvodu soudního rozhodnutí. Teď na povrch vyšla informace, že se s ním rozešla i jeho letitá partnerka Lenka Chlupáčová (32). Jenže zpěvák neotíral slzy dlouho, už má totiž nový vztah.

Život Petra Koláře je jako parádní jízda na tobogánu. Minulý týden společností zarezonovala informace, že prodává svůj dům v hodnotě téměř 30 milionů korun. Redakce ŽivotvČesku.cz se spojila s prodejcem, který odmítl, že by prodej nařídil soud, jak se uvádělo.

"Není pravdou, že by prodej domu nařídil soud. Mám s panem Kolářem smlouvu stejnou jako s každým jiným klientem na delší dobu a není předmětem smlouvy rychlý prodej či rozhodnutí soudu. V tuto chvíli je ale o dům velký zájem a věřím, že se brzy prodá," řekl pro ŽivotvČesku.cz realitní makléř Dušan Měchura, že po článku redakce se ozvalo hned několik desítek zájemců.

Uplynulo sotva pár dnů a kolem Petra Koláře je opět rušno. Portál Super přinesl informaci, že Koláře opustila jeho partnerka. "Ano, mohu vám potvrdit, že jsme se s Petrem rozešli. Rozešli jsme se v dobrém, občas se to tak děje," řekla Lenka Chlupáčová ke konci vztahu, ke kterému došlo už loni na podzim.

Zpěvák ale není sám, jak by mohlo mnohé napadnout. "Teď jsem s novou přítelkyní," sdělil v pořadu Showtime s tím, že nová partnerka se jmenuje Markéta.

Dále pak Petr Kolář uvedl, že na prodeji domu trvá. Důvodem je, že se chce přestěhovat někam blíže přírodě.

Dům 6+kk má užitnou plochu 253 m2. K tomu je na pozemku s celkovou plochou 863 m2 i pergola. Nemovitost je zajímavá nejen tím, že v ní žije slavný zpěvák, ale také tím, kde stojí a jaké jsou její dispozice.

"Dům o celkové užitné ploše 253 m2 je rozdělený do dvou pater. V přízemí je moderní kuchyň s jídelnou, která díky otevřenému konceptu přirozeně přechází do obývacího pokoje. Přechod je řešen zábradlím a krbem, a tak si jako rodina jste stále na blízku. Skrze francouzské dveře se dostanete na zastřešenou pergolu, kterou lze využívat i během chladnějších období jako zimní zahradu. Z té se pak snadno dostanete na zahradu, jejíž dominantou je krytý bazén," uvádí inzerát na známém portálu s realitami.

"V přízemním patře se skrývají další dvě důležité místnosti - pracovna a hudební zkušebna, kterou lze snadno přetvořit dle vlastních potřeb, například v kreativní či podcastové studio, nebo posilovnu. Zkušebna má vlastní WC, není třeba chodit přes celý byt do koupelny, kde je sprchový kout, umyvadlo a další toaleta. Vedle koupelny se po schodech dostanete do horního patra, kde najdete ložnici pro dospělé s vlastní koupelnou. Ta má rohovou masážní vanu a šatnu. Dále zde najdete dětský pokoj a ložnici pro hosty. Dům má k dispozici garáž pro jedno auto, která má dostatek místa i pro kola," je dále uvedeno v inzerátu v souvislosti s prodejem domu Petra Koláře. Dům byl kolaudován v roce 2007.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.