Nejslavnější osmerčata na světě: Dnes vstupují do puberty a jejich matka vypadá úžasně

Nadya Sulemanová se svými dětmi
Nadya Sulemanová se svými dětmi
Foto: Profimedia.cz
Publikováno: 30. 1. 2021

Jméno Nadya Sulemanová (46) v roce 2008 obletělo internet a novinové plátky po celém světě, když odhalila, že čeká osmerčata. Ta se narodila v lednu 2009 a stala se na čas těmi vůbec nejslavnějšími dětmi na planetě. Zájem o ně neopadl a proto se jejich matka přidala na sociální sítě, kde o sobě i dětech pravidelně informuje. Osmerčata oslavila 12. narozeniny a rostou jako z vody. Samotná Nadya na sobě pracuje tak intenzivně, že to vypadá, jako by snad nikdy ani nebyla těhotná.

Zřejmě v minulosti nebylo slavnější lidí, kteří by se ze dne na den proslavili v letech 2008 a 2009. To se povedlo Nadye Sulemanové a jejím osmerčatům, která byla počata uměle. Světem kolovaly fotografie těhotenského břicha a později i miminek.

Reakce veřejnosti byly různorodé. Někteří lidé Nadyu obdivovali, jiní jí po zjištění, že už má 6 dětí, je nezaměstnaná a pobírá podporu, nadávali a vyhrožovali jí smrtí. Sulemanová se ale svým okolím nezabývá a dětmi se chlubí na svém profilu na sociální síti Instagram.

Noah, Maliyah, Nariyah, Isaiah, Jeremiah, Jonah, Josiah a Makai, jak se osmerčata jmenují, nedávno oslavila 12. narozeniny. "Díky vám je mé srdce plné lásky, jste životním požehnáním. Je mi ctí být vaší matkou, miluji vás,“ napsala Nadya ke společné fotografii svých nejmladších dětí.

O pobírání finanční podpory v uplynulých letech z úst Sulemanové nepadlo slovo, naopak se zdá, že rodina žije spořádaným životem. "Já a mé děti žijeme zdravě. Jsem veganka a 13 ze 14 mých dětí také. Jednou za týden mají povolené nezdravé a tučné jídlo, ale samozřejmě veganské,“ řekla Nadya deníku The Sun.

Jsou to tři měsíce zpět, co Lucie Vondráčková (41) přiznala, že není sama. Jejím partnerem...

Samotná Nadya Sulemanová nevypadá, že by kdy čekala osmerčata. Kromě veganské diety se drží i cvičebního režimu, díky kterému má obdivuhodnou postavu. I tu na svém instagramovém profilu čas od času ukáže.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu