Nejstarší syn Arnolda Schwarzeneggera dospěl v pohledného muže. Nebudu legenda jako táta, říká Patrick

Herec Arnold Schwarzenegger
Herec Arnold Schwarzenegger
Foto: Showpix
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 31. 7. 2021

Herec Arnold Schwarzenegger (73) má celkem 5 dětí, do podoby mu ale nejvíc jde syn Patrick (27), který se vydal ve šlépějích otce a je úspěšným hercem. Zpočátku získával jen nevýrazné role, ale ukázal, že není pouze synem slavného muže, ale má skutečný talent a probojovává se k lepším a lepším příležitostem. Tvrdí, že otec je mu největší oporou.

Patrick Schwarzenegger je atraktivní mladý muž, který dnes vypadá skoro stejně jako jeho otec v mládí. Kulturistice se nevěnuje, ale posiluje a na jeho těle se taková aktivita odráží. Nejen v posilovně, ale i na natáčení mu bývá velkou oporou otec Arnold, který pro něj byl odmala velkým vzorem a dodnes ho inspiruje k tomu, aby za všech okolností podával nejlepší výkony.

"Připadá mi neuvěřitelné, že dnes jsem sám hercem. Když ještě táta hodně hrával, bral mě s sebou na natáčení a pamatuji si, že jsem to ve studiích miloval. Představoval jsem si, že jednou budu na jeho místě. Určitě ze mě nebude taková legenda jako z táty, ale dnes do studií chodím sám za prací a táta mě, když má čas, rád navštíví a podpoří," řekl Patrick v rozhovoru pro magazín People.

Arnold Schwarzenegger je podle mladého herce skvělým otcem a vzorem. "Lepšího tátu bych si opravdu přát nemohl. Oba rodiče jsou na mě pyšní a dávají mi to najevo, zároveň mě ale stále motivují k tomu, abych překonával sám sebe, sbíral zkušenosti a byl lepší a lepší," popsal Patrick Schwarzenegger, jaký má s rodiči vztah.

Patrick byl zapojován do všech pracovních aktivit svého otce, na některé by si ale netroufl. "Když se táta stal guvernérem, tak mě místo na natáčení s sebou bral do Kapitolu. Viděl jsem, jak dělá svou práci, ale popravdě se cítím komfortně v tom, co dělám dnes a do politiky bych se neodvážil vstoupit. Určitě ne v mém věku. Táta je mi vzorem, ale nemusím mít vše, co má nebo měl on," dodal mladý Schwarzenegger, který ohromuje vzhledem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.