Nejstarší syn Arnolda Schwarzeneggera dospěl v pohledného muže. Nebudu legenda jako táta, říká Patrick

Herec Arnold Schwarzenegger
Herec Arnold Schwarzenegger
Foto: Showpix
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 31. 7. 2021

Herec Arnold Schwarzenegger (73) má celkem 5 dětí, do podoby mu ale nejvíc jde syn Patrick (27), který se vydal ve šlépějích otce a je úspěšným hercem. Zpočátku získával jen nevýrazné role, ale ukázal, že není pouze synem slavného muže, ale má skutečný talent a probojovává se k lepším a lepším příležitostem. Tvrdí, že otec je mu největší oporou.

Patrick Schwarzenegger je atraktivní mladý muž, který dnes vypadá skoro stejně jako jeho otec v mládí. Kulturistice se nevěnuje, ale posiluje a na jeho těle se taková aktivita odráží. Nejen v posilovně, ale i na natáčení mu bývá velkou oporou otec Arnold, který pro něj byl odmala velkým vzorem a dodnes ho inspiruje k tomu, aby za všech okolností podával nejlepší výkony.

"Připadá mi neuvěřitelné, že dnes jsem sám hercem. Když ještě táta hodně hrával, bral mě s sebou na natáčení a pamatuji si, že jsem to ve studiích miloval. Představoval jsem si, že jednou budu na jeho místě. Určitě ze mě nebude taková legenda jako z táty, ale dnes do studií chodím sám za prací a táta mě, když má čas, rád navštíví a podpoří," řekl Patrick v rozhovoru pro magazín People.

Arnold Schwarzenegger je podle mladého herce skvělým otcem a vzorem. "Lepšího tátu bych si opravdu přát nemohl. Oba rodiče jsou na mě pyšní a dávají mi to najevo, zároveň mě ale stále motivují k tomu, abych překonával sám sebe, sbíral zkušenosti a byl lepší a lepší," popsal Patrick Schwarzenegger, jaký má s rodiči vztah.

Do vínku dostal šarm a pohlednou tvář. Herec Patrick Schwarzenegger, nejstarší syn legendá...

Patrick byl zapojován do všech pracovních aktivit svého otce, na některé by si ale netroufl. "Když se táta stal guvernérem, tak mě místo na natáčení s sebou bral do Kapitolu. Viděl jsem, jak dělá svou práci, ale popravdě se cítím komfortně v tom, co dělám dnes a do politiky bych se neodvážil vstoupit. Určitě ne v mém věku. Táta je mi vzorem, ale nemusím mít vše, co má nebo měl on," dodal mladý Schwarzenegger, který ohromuje vzhledem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu