Nejstarší syn Willa Smithe je fešák, který zdědil mnohé po otci. Jejich vztah však nebyl vždy idylický

Herec Will Smith se synem Treyem
Herec Will Smith se synem Treyem
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 7. 2021

Říká se, že děti se často vydávají ve stopách svých rodičů. Nejinak tomu je v případě nejstaršího syna hollywoodské filmové hvězdy, producenta a rappera Willa Smithe (52). Osmadvacetiletý Trey Smith se totiž rozhodl věnovat hudební kariéře a částečně i herectví. Po slavném otci zdědil nejen umělecký talent, ale stejně jako on patří mezi pohledné sympaťáky. Jejich vztah ale nebyl vždy takový, jako je dnes.

Trey Smith je ukázkovým příkladem toho, že rodiče mohou být vzorem pro budoucí povolání. Lásku k herectví i hudbě, kterým se věnuje na profesionální úrovni, přejal od otce Willa, který se řadí ke hvězdám filmového Hollywoodu, i od své matky, herečky Sheree Zampinové (53). Už v roce 1998 se objevil ve videoklipu Willa Smithe Just The Two Of Us a o pár let později si zahrál také ve dvou epizodách sitcomu All of Us.

Treyův vztah k otci byl léta chladný kvůli rozvodu rodičů. "Mezi mnou a Treyem to nebylo vždy dobré. Po rozvodu s jeho matkou jsme spolu léta bojovali. Cítil se zrazený a opuštěný," citoval Willa Smithe web Independent.com. V listopadu 2018 si na mistrovství Formule 1 úspěšný herec vyslechl slova, která ho zahřála na srdci. "Vyrazili jsme si se synem Treyem. Obvykle trávím čas se svými dětmi odděleně, aby každé z nich mělo svůj čas s otcem. Řekl mi: Víš ty co, tati? Právě jsem si uvědomil, že nejsi jen můj táta. Pak se odmlčel a povídá: Jsem si celkem jistý, že jsi můj nejlepší přítel," uvedl herec na sociálních sítích.

Trey Smith je také populární DJ, který má na svém kontě skladby jako Own Words, Living nebo Orwell a mnoho dalších. Kromě toho se nedá přehlédnout, že z něj vyrostl pohledný mladý muž, kterému nechybí charisma a v mnoha ohledech se podobá slavnému otci.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.