Největší pýcha Rockyho. Sylvester Stallone má tři krásné dcery, pohled na ně je pastva pro oči

Sylvester Stallone a jeho osudové ženy
Sylvester Stallone a jeho osudové ženy
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 31. 12. 2020

I dnes, dlouhé roky po premiérách filmů Rambo a Rocky, je Sylvester Stallone (74) vzorem pro mnoho mladých mužů. Setkat se s ním je obrovská čest pro všechny, vyjma těch, kteří randí s jeho dcerami. Sophia (24), Sistine (22) a Scarlet (18) jsou jeho poklady a sám přiznal, že k jejich nápadníkům se nechová zrovna ukázkově. Naopak je podrobuje i velmi zvláštnímu testu odolnosti.

Sylvester Stallone je ke svým fanouškům vždy vstřícný a těší ho, že stále patří mezi legendy a mužské vzory. Pokud se někdo chce setkat se Sylvesterem takovým, jakého ho všichni znají z filmů Rambo a Rocky, musí randit s jeho dcerami. Na takové mladíky je obzvlášť drsný.

Na tiskové konferenci k filmu Rambo: Poslední krev připustil, že je velmi ochranářský a i když k nápadníkům svých dcer nijak zvlášť přísný být nechce, prostě takový je.

"Neuvědomíte si to, nechcete to, ale děláte to. Mám dcery a považuji to za formu permanentního šílenství otce tří dívek. Když domů přijde nějaký chlápek, najednou nejsem sám sebou,“ vysvětlil Stallone své chování na pravou míru.

Sylvester na své formě pracoval dávno předtím, než mladíci obklopující jeho dcery vůbec přišli na svět. Svých svalů využívá k testu odolnosti. "Říkám tomu test drcením. Hodně posiluji ruce a když se se mnou přijdou seznámit, při podání ruky je silně stisknu. Podle jejich reakce vidím, co vydrží.

Odrazování

Nejen chováním vůči nápadníkům chce Stallone své krásné dcery chránit před zklamáním. Všechny tři se chtějí stát herečkami, to se mu příliš nelíbí a snaží se je od toho odradit.

Dvě z dcer už za sebou herecký debut mají, ještě není jisté, zda se uchytí a Sylvester doufá, že si vyberou jinou cestu životem. "Říkám jim, že pokud chtějí být herečky, musí do toho jít naplno. Musí do toho dát celé své srdce a připravit se na to, že jim ho někdo nebo něco nesčetněkrát zlomí.

Legendární Rocky a Rambo přiznává, že se svým promlouváním do duší dcer moc úspěchu nesklízí. "Kdyby měly větší svaly, byl bych v průšvihu. Prohraju každou hádku a nikdy nemám pravdu, ale už jsem si za ta léta zvykl,“ řekl s úsměvem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.