Největší pýchou Rockyho už dávnou nejsou svaly. Sylvester Stallone se pochlubil krásnou dcerou

Sylvester Stallone a jeho osudové ženy
Sylvester Stallone a jeho osudové ženy
Foto: Profimedia.cz

Sylvester Stallone (74) může být nepochybně pyšný na filmy, které natočil a na vynikající formu, ve které se ve svém věku nachází. Největší pýchou jeho života jsou ale tři nádherné dcery, které už vyletěly z hnízda. Pochlubit se jimi tak může jen málokdy, ale poslední fotkou s dcerou potěšil fanoušky. Sophia (24) je nádherná mladá dáma.

Americký herec Sylvester Stallone je proslulý svými svaly, dokonalou kondicí a legendárními akčními filmy. Pokud je na něco ale opravdu pyšný, je to výchova tří krásných dcer, kterými se může čas od času pochlubit na společenské akci.

Sophia, Sistine i Scarlett už vyletěly z rodného hnízda a s rodiči se moc často nevídají. Hrdý otec Sylvester ale využije každé příležitosti k setkání a společné chvíle rád zaznamenává. Naposledy se pochlubil nejstarší Sophií, jejíž krása bere dech.

"Respekt a láska vašich dětí je to největší bohatství na světě," napsal Stallone k fotografii se Sophií na Instagramu. Jeho nejstarší dcera podobu s tatínkem nezapře, je ale podobné i krásné mamince Jennifer Flavinové.

Sophia už sbírá herecké zkušenosti a tatínek jí udílí cenné rady. "Do téhle práce musí dát celé své srdce a připravit se na to, že jí ho někdo mnohokrát zlomí," uvedl legendární filmový Rocky a Rambo podle magazínu People na tiskové konferenci.

Nejstarší dcera Sylvestera odhalila, že tajemstvím k její kráse je zdravá strava a cvičení. "V týdnu odpočívám dva dny, jinak dělám pilates, běhám a posiluji," napsala na svém blogu SophiaStallone.com, kde dává svým sledujícím i cenné rady v oblasti péče o pleť. Tu má sama bezchybnou.

I dnes, dlouhé roky po premiérách filmů Rambo a Rocky, je Sylvester Stallone (74) vzorem p...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu