Největší úspěch Eminema. Jeho dcera Hailie vyrostla do ohromující krásy, dnes je úspěšnou ženou

Zpěvák Eminem
Zpěvák Eminem
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 1. 2021

Eminem (48) v hudebním průmyslu dokázal svou hudbou prolomit celou řadu ledů, za svůj největší úspěch přesto považuje své děti. Největší pozornost je upírána na Hailie Jade Scott (25), se kterou se před očima veřejnosti moc neobjevoval a která vyrostla do krásy a slaví úspěchy.

Eminem je otcem celkem 3 dětí, středem pozornosti je ale nejstarší dcera Hailie. V dětství byla kouzelná, dnes už jí je 25, je nádherná a také úspěšná. Své krásy využila k tomu, aby se stala influencerkou.

O své dceři Eminem rapoval v řadě svých písní, ona sama potvrzuje, že mají jedinečný a silný vztah. "Jsme si velmi blízcí,“ potvrdila v rozhovoru pro deník Daily Mail.

Instagramový profil Hailie sledují 2 miliony lidí, což jí dává dokonalou příležitost k rozjedu jakékoliv kariéry. Stejně jako otec se zajímá o hudbu, ale většinu svého času tráví v posilovně, kde pracuje na své formě.

Motivace

Propagace nejrůznějších firem a společností Hailie vydělává krásné peníze, na Instagramu se ale nesnaží jen vydělat, chce být také motivací pro své fanoušky.

Hailie, která letos získala diplom z psychologie, chce pomáhat lidem v cestě za vysněnou postavou. Na svůj profil sdílí videa, na kterých se věnuje cvičení a doufá, že jim bude dobrým příkladem.

Největší motivací je svému otci, Eminemovi, který se jí ve svých písních i omlouval za nechtěnou slávu. S tou se ale smířila rychle a využívá ji k dobru svému i jejích sledujících.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.