Nejvíce mi píšou ženy, že by nám rády odnosily dítě, říká Daniel Krejčík po Výměně manželek

Daniel Krejčík a Matěj Stropnický
Daniel Krejčík a Matěj Stropnický
Foto: ŽivotvČesku
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 25. 3. 2021

Bývalý pražský zastupitel Matěj Stropnický (37) a jeho partner, herec Daniel Krejčík (26), dali prostřednictvím známé reality show nahlédnout nejen do svého soukromí, ale i bydlení na zámku. Charismatický pár ukázal, že se lidé k sobě i v jiné domácnosti mohou chovat s respektem a vlídně. Zároveň vytáhli ze šuplíku společensky kontroverzní téma, kdy páry společného pohlaví touží po dětech. "Nejvíce píšou ženy, že by nám rády odnosily dítě," prozradil pro ŽivotvČesku.cz sympatický herec.

Zlákat do populární reality show známé tváře, je vždy oříškem. Ve středu diváci nejsledovanější tuzemské komerční stanice viděli, jak se Matěj Stropnický na zámku v Osečanech sžil s ráznou Martinou (35). Složitá mise čekala i na jeho partnera, Daniel Krejčík v roli »vyměněné manželky« ukázal, že starat se o 6 dětí je pro něj hračka, a to nejmenšímu Josefovi bylo pouhých 5 měsíců.

Daniel se netajil tím, že by si přál do budoucna vlastní dítě. Reakce po odvysílaném dílu na sebe nenechaly dlouho čekat. "Nejvíce píšou ženy, že by nám rády odnosily dítě, což se těžko odmítá. Na druhou stranu mě překvapilo, že těch žen je tolik, že bychom naplnili celý náš zámek (směje se). Píší mi heterosexuální rozvedení muži, kteří mají na starost svoje děti a píšou mi, že by mě brali do domácnosti, což nejde. Dostal jsem několik tisíc zpráv v reakci na včerejší Výměnu, kterou jsem si užil a netušil jsem, jaký ohlas to vzbudí. Je to velmi milé a těší mě to," řekl pro ŽivotvČesku.cz charismatický Daniel Krejčík, jaké ohlasy u televizních diváků vzbudil svým citem a pochopením pro děti.

Na zámku v Osečanech, který mladíci zakoupili za 12 milionů korun, probíhá rozsáhlá rekonstrukce. Zámek ze 17. století momentálně připomíná obrovské staveniště. Život na rozsáhlé nemovitosti také komplikuje chlad, na zámku je cca 30 místností, ale vytápí se jen zlomek. Není ale vyloučeno, že jednoho dne z prostor zámku bude rozléhat dětský smích.

Herec Daniel Krejčík (27) popsal těžké období, kdy se s partnerem Matějem Stropnickým (38)...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu