Nejžhavější snímky SuperStar Šárky Vaňkové. Z nevinné dívky se proměnila v hříšnou ženu s tělem bohyně

Šárka v 16 letech soutěžila v SUperStar
Šárka v 16 letech soutěžila v SUperStar
Foto: Archiv ŠV
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 6. 2020

Její pěvecká kariéra započala v jejích šestnácti letech. Zaujala nejen svým vzhledem, ale zejména hlasem diváky v historicky první řadě pěvecké show Česko hledá SuperStar. Skončila nakonec na druhém místě za Anetou Langerovou. Jak ale dnes Šárka žije? Redakci Život v Česku odhalila své soukromí.

Šárku, kdybyste vedle ní šli na ulici, byste nejspíš nepoznali. Změnila se vizuálně a vyspěla do krásné ženy.

Před časem se Šárka odstěhovala do Bratislavy, kde se dala kariérně na dráhu vizážistky. Kariéru po těžkém rozhodnutí ukončila...

Na Slovensko jí zavedla láska. "Bylo to pro mě velmi těžké rozhodnutí. Ale myslím s odstupem času, že bylo správné," řekla pro Život v Česku půvabná Šárka, která má hodně velkou jiskru v oku.

Nedávno se ale vrátila zpět do Česka a na Slovensko jen dojíždí. „Jsem teď více s rodinou. Čes běží, takže lítám sem a tam,“ uvedla pro ŽvČ bývalá hvězda pěveckých pódií.

Během své hudební kariéry zažila mnohé. Vyzkoušela si účinkování v několika muzikálech, měla za sebou desítky vystoupení po celé republice. Objevila se mnohokrát v televizi. Plnila si sen...

Přesto se rozhodla poslechnout hlas svého srdce a odcestovat za mužem svých snů. I když momentálně je více v rodné zemi, stále na sobě pracuje. "Na pódia bych se asi už nevrátila, i když nikdy neříkej nikdy," dodal s úsměvem Šárka, která se výrazně proměnila.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.