Někdejší moderátorka Mirka Čejková stárne s elegancí. S Pavlem Zunou v kontaktu téměř nejsem, říká

Bývalá moderátorka Mirka Čejková
Bývalá moderátorka Mirka Čejková
Foto: Archiv Mirky Čejkové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 9. 2020

Někdejší moderátorka Mirka Čejková (58) sice už dávno není hvězdou televizní obrazovky, ale rozhodně si na pracovní vytížení nestěžuje. Kdysi se řadila mezi nejoblíbenější tváře zpravodajství a tvořila velmi populární dvojici s Pavlem Zunou (53). Dnes jsou už ale jen v minimálním kontaktu, jak stále půvabná Mirka pro ŽivotvČesku.cz prozradila.

Ohledně televize má kdysi hvězdná moderátorka jasno. "Ráda na to období vzpomínám, mnohé mi to dalo, ale už to je za mnou," řekla pro ŽivotvČesku.cz maminka tří dětí, která už udržuje jen vlažný kamarádský vztah s parťákem Pavlem Zunou.

"Jsme v minimálním kontaktu. Naposledy jsem mu snad posílala v SMS zprávě přání k narozeninám," upřesnila Mirka, která ani na prahu šedesátky neztrácí půvab.

Radost jí dělají její tři děti - Petra Všetečková, Alex a Felix Čejkovi. "Děti jsou v životě to nejdůležitější a já už mám všechny dospělé, takže si teď vychutnávám, že je s nimi méně starostí," dodala pro ŽivotvČesku.cz Mirka, která aktuálně pracuje na několika projektech.

Spolupracuje s jednou začínající firmou coby poradkyně, věnuje se stále koučinku - rozvoji osobnosti. A začlenila se do několika charitativních projektů. Na to, jak dnes vypadá, se podívejte do galerie. Sami jistě uznáte, že i po letech jí to velmi sluší.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.