Někdy je potřeba v životě udělat razantní krok, říká Aneta Vignerová. V tichosti se provdala za Petra Kolečka

Petr Kolečko a Aneta Vignerová
Petr Kolečko a Aneta Vignerová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 3. 2023

Denise Nesvačilové (31) patrně zůstanou jen oči pro pláč. Její křehká láska se scenáristou Petrem Kolečkem (39) neměla příliš dlouhého trvání. Teprve na počátku března se společně poprvé ukázali na veřejnosti při předávání Českého lva, nyní je ale vše opět jinak. Její vyvolený se totiž v tichosti vrátil ke své expartnerce Anetě Vignerové (35), se kterou má syna Jiříka (3), a dokonce se s ní také narychlo oženil. Informaci potvrdila sama modelka na sociální síti. Na nebezpečí »slepovaných« vztahů pro ŽivotvČesku.cz upozornil psycholog Jeroným Klimeš (55).

Veškerým spekulacím je nyní konec a »kolečko« se uzavřelo. Známý scenárista a režisér Petr Kolečko se rozhodl vrátit k rodině a zpečetit svou lásku k Anetě Vignerové svatbou. Přestože někdejší miss na konci loňského léta opustil kvůli románku se zrzavou herečkou Denisou Nesvačilovou a následně několik měsíců střídavě poletoval mezi oběma dámami, vypadá to, že nyní je jejich milostný duel dobojován a temperamentní umělkyně, se kterou se měl Kolečko dát dohromady během natáčení seriálu »Pálava«, nakonec ostrouhala.

"Někdy je v životě potřeba udělat nějaký razantní krok. Proč jsme ho s Petrem udělali, je jen naše věc. Byli bychom radši, kdyby naše rozhodnutí zůstalo déle utajeno veřejnosti, protože jsme ho udělali pro nás dva a našeho syna, pro nikoho jiného, ale bohužel bulvární média dění mezi námi používají již delší dobu jako zdroj senzací, tak to prostě je. Jsou věci, které o tom všem každopádně víme jen my. Vám, co mě zde dlouhodobě podporujete, děkuji a věřím, že mě podpoříte i nyní. Všem ostatním přeji, aby se snažili najít více tolerance a lásky, tak jako se snažíme my dva s Petrem," potvrdila na sociální síti Instagram Aneta Vignerová to, o čem se dosud pouze spekulovalo.

Podle zjištění  deníku Blesk se dvojice měla vzít 14. března na Staroměstské radnici v Praze a následně odjela na kratší svatební cestu. Den předem měli snoubenci dorazit na radnici, aby zařídili všechny potřebné dokumenty. K prozrazení tajné veselky došlo díky snubním prstýnků, které všímavým očím veřejnosti neunikly.

O tom, co lidi vede k tomu, aby se opakovaně vraceli do již jednou rozpadlých vztahů, pro ŽivotvČesku.cz promluvil renomovaný psycholog a párový terapeut Jeroným Klimeš. "Těch důvodů, proč k tomu dochází, je samozřejmě mnoho. Velmi často jsou vztahy nahoru a dolů, pokud v nich dochází například k nevěřeBohužel těmito dramatickými rozchody a návraty si často lidé přivolají více potíží než užitku," varoval odborník na mezilidské vztahy. 

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.