Nela Boudová roztáhla nohy a rozkrok zakryla jen rouškou: Fotka pro odvážné

Boudová ukázala rozkrok
Boudová ukázala rozkrok
Foto: Archiv Nely Boudové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 4. 2020

Nela Boudová zřejmě prožívá druhou pubertu. Ve 52letech se v noci odvázala na Instagramu zveřjenila nahou fotku. Rozkrok si zakrývá pouze rouškou!

Tak tohle od hvězdy seriálu Vyprávěj nikdo nečekal. Nela Boudová byla v temné noci vzhůru a nejspíš se nudila. Jak jinak si vysvětlit, že zveřejnila takouto fotku!

Boudová se v župánku vyvalila na podlahu a neměla žádné spodní prádlo. Rozkrok si tak pro účely fotografie zakryla rouškou, kterou teď všichni nosí kvůli koronaviru. Nakonec vysvětlila, že tak chtěla vyjádřit občanskou nespokojenost.

"Dala jsem ji tam v noci a brzo ráno ji zbaběle vymazala. 90% příznivců 10% lidí polemizující o vkusu té fotky. Jo, je to přes čáru , vidím to," uznala Boudová.

Nebojme se, vyzvala Nela. Sama už se nebojí

"Ale je to mé punkové vyjádření občanské nespokojenosti, nejen s rouškami. Roušky ano ale v obchodech a veřejné dopravě. Prosím čtěte si statistiky úmrtí z minulých let, hledejme si informace a nebuď me jak stádo ovcí. Nebojme se! Je přeci jasné komu to prospěje. A děkuji všem kteří nasazovali silu a zdraví," vyzvala herečka.

Celou fotku uvidíte v galerii, pokud máte odvahu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.