Nemanželský syn Arnolda Schwarzeneggera je jeho mladší kopií. Jen v plavkách ukázal své svalnaté tělo. Zhodnotil ho kulturista Grznár

Arnold Schwarzenegger se synem Josephem
Arnold Schwarzenegger se synem Josephem
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 31. 8. 2023

Joseph Baena je nemanželským synem slavného herce Arnolda Schwarzeneggera. Na svět přišel vlivem událostí - konkrétně v rámci zakázané lásky herce s hospodyní. A podobu s otcem rozhodně nezapře. Schwarzenegger ho občasně doprovází do posilovny, kde mu uděluje cenné rady, nebo si společně vyrazí na kolo, což dokazují některé ze snímků synova herce na Instagramu. »Joe« se snaží být kulturistou, a to stejně jako jeho otec zamlada. Pro ŽivotvČesku.cz postavu Baena zhodnotil známý český kulturista a MMA zápasník Filip Grznár.

Příběh otce a jeho nemanželského syna je známý. Joseph Baena po příchodu na svět svého otce několik let neznal a herec o něm až do jeho 8 let údajně netušil. Na jejich vztahu se tato rodinná komplikace nijak významně neprojevila.

»Mladší verze Arnolda« jde ve stopách svého otce - Joseph propadl kulturistice, což dokazují snímky na jeho Instagramu. Z nich je podoba s otcem více než zřejmá. Rád se občas pochlubí i nějakou pózou »z portfolia svého táty«.

Před posilováním Arnoldova syna nic nezastaví a Gold's Gym v Los Angeles navštěvuje nejen sám, ale i v doprovodu otce a přátel. Ovšem otcovy rady jsou nepochybně nad zlato.

"Je to genetika. Neuvěřitelná genetika. To se v posilovně vždy projeví. A v tomto případě to je skutečně hodně vidět. Syn Arnolda vypadá skutečně dobře a umím si představit, že kdyby chtěl, tak docílí skutečně toho, že by exceloval na vysoké fitness úrovni," uvedl pro ŽivotvČesku.cz kulturista Filip Grznár v rámci hodnocení postavy syna slavného filmového herce a někdejšího politika.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.