Nemanželský syn Arnolda Schwarzeneggera mu jde čím dál víc do podoby. Joseph Baena vysvětlil, proč si nehodlá vzít otcovo příjmení

Joseph Baena
Joseph Baena
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 6. 2022

Herec a bývalý kalifornský guvernér Arnold Schwarzenegger (74) nebyl vždy mužem, který by byl oddaný jedné ženě. Důkazem je jeho syn Joseph Baena (24), který se narodil díky poměru s guatemalskou hospodyní. Přestože je nemanželským synem, s otcem má dobrý vztah a podobu s ním rozhodně nezapře ani po stránce povahové. Je totiž stejně odhodlaný mít svaly jako hory a stát se hercem, informoval magazín Men's Health.

Před více než 10 lety se ukázalo, že tehdy mladičký Joseph Baena, do té doby zcela obyčejný chlapec vychovávaný pouze matkou, je nemanželským synem Arnolda Schwarzeneggera. Zájem o něj byl v tu dobu pochopitelně obrovský a fanoušci herce chtěli sledovat, zda se otec a syn sblíží. A ono se tak skutečně stalo.

Joseph Baena je dnes ambiciózní mladý muž, který po otci zdědil obrovskou lásku k posilování a vlastnímu tělu. V jeho stopách chce kráčet také kariérně, rád by se totiž stal stejně tak úspěšným hercem. Jméno Schwarzenegger by mu k tomu mohlo pomoct, o to on ale ani v nejmenším nestojí.

"Táta je staromódní, nevěří v protekci. Věří, že jestli se něco skutečně vyplácí, je to tvrdá práce. Rád bych si získal úctu. A jak bych si ji v hereckém poli získal, kdybych používal příjmení či kontakty svého otce a žádal bych ho o laskavosti? Na castingy chodím sám za sebe s příjmením Baena a producenty si chci získat tím, co umím, ne tím, čí jsem synem," řekl Joseph Baena v rozhovoru pro pánský magazín Men's Health.

O hereckém talentu Josepha Baeny se toho zatím moc neví, je ale nepopiratelné, že jako dospělý muž s vášní pro posilování jde víc a víc do podoby svého otce a mohl by mu jednoho dne být nástupcem, za kterého by se legendární Terminátor rozhodně nemusel stydět.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.