Německá včelka Mája a Gottova múza přivedla na svět holčičku. Božský Karel by měl velkou radost

Profimedia
Helene Fischerová s Karlem Gottem
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
josef.stastna@zivotvcesku.cz
Publikováno: 5. 1. 2022

Pojilo je velké přátelství a německá zpěvačka byla považována za múzu, kterou Karel Gott (†80) ctil a rád navštěvoval. Zpěvačka Helene Fischerová se ve věku 37 let stala matkou. "Zjistím, zda se paní Gottová nějak vyjádří," uvedla pro ŽivotvČesku.cz mluvčí rodiny Aneta Stolzová.

Okouzlující Helene Fischerová na sebe výrazně upozornila, když do němčiny přezpívala velký hit o včelce Máje. Píseň s názvem Die Biene Maja pak slavila výrazné úspěchy i v Německu. Tehdy vzniklo přátelství mezi německou kráskou a Zlatým hlasem z Prahy, jak se Gottovi přezdívalo.

Podle německého Bildu se okouzlující Helene stala matkou během Vánoc. Pyšným tatínkem malé princezny je snoubenec Thomas Seitel (36), který je gymnastou.

Z narození miminka by měl velkou radost také Karel Gott, který vždy považoval okouzlující Helena za člověka, kterému může důvěřovat

"Sleduji teď hodně pohádky a cítím se u nich rozněžnělá. Pouštím si i starší díly Včelky Máji, kde zpívá pan Gott. A dojdu i k novým dílům, ke kterým jsem měla možnost díky svolení pana Gotta titulní píseň natočit v novém kabátě," uvedla pro Blesk Helene Fischerová, když zjistila, že čeká dítě.

Redakce ŽivotvČesku.cz ve středu požádala mluvčí slavné rodiny, zda je možné od Ivany Gottové (45) zjistit, zda do Německa pošle gratulaci či malý dárek pro miminko. Mluvčí Aneta Stolzová uvedla, že se pokusí názor Ivany Gottové zjistit. Vyjádření jedné z nejslavnějších českých vdov k narození miminka se do vydání článku získat ale nepodařilo.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu