Nemocný Bruce Willis se po delší době ukázal na veřejnosti. Nejnovější snímek ukazuje, jak si nenechavé prsty v restauraci strkal do úst i nosu

Bruce Willis
Bruce Willis
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 5. 2022

Herec Bruce Willis (67) v březnu letošního roku prostřednictvím rodiny oznámil fanouškům, že ukončuje hereckou kariéru. Byla mu diagnostikována afázie, tedy nemoc, která postihuje řečové oblasti mozku. Od té doby se na veřejnosti objevuje jen sporadicky, nyní byl zachycen při nedělním obědě s kamarádem. Z přítomných fotografů si, soudě dle neposedných prstů, nic nedělal. Rýpal se nejen v puse, ale také v nose.

Bruce Willis patří mezi nejoblíbenější akční herce, ke smůle fanoušků se však už v žádném novém filmu neobjeví. Nemoc afázie, která mu byla diagnostikována a která negativně ovlivňuje schopnost mluvit, dokonce i řeči rozumět, předčasně ukončila jeho kariéru. Než se jeho stav příliš zhorší, hodlá si herec užívat důchodu po boku rodiny a přátel.

"Jeho nejbližší se mohli na tento moment připravovat celé roky a jsou maximálně pyšní na to, že i přes svůj zdravotní stav byl schopný pracovat tak dlouho. Nyní jsou všichni v nové fázi života, kdy pro ně bude prioritou, aby měl Bruce pohodlí a aby neměl bolesti. Zachování jeho herecké kariéry už přestalo být hlavní prioritou," uvedl zdroj společenského deníku The Sun k nemoci.

S odchodem do důchodu se hvězda Smrtonosné pasti svěřila prostřednictvím rodiny v březnu. Od té doby se Willis na veřejnosti objevuje jen sporadicky, nejnovější snímky ale jasně naznačují, že nyní je pro něj prioritou odpočinek a čas strávený s nejbližšími. Proto si v neděli vyšel v Los Angeles s kamarádem na oběd do italské restaurace.

Tomu, že fotografové na něj upírají zraky a číhají na něj na každém rohu, herec zřejmě nevěnuje příliš velkou pozornost. Jak jinak si vysvětlit, že po jídle místo párátka použil vlastní prst a kromě ústní dutiny jím pak prozkoumal také nosní dírky, aby se ujistil, zda v nich něco nepřebývá.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.