Nemocný Ozzy Osbourne podstoupí náročnou operaci. Určí, jaký bude zbytek jeho života, řekla nešťastná manželka zpěváka

Hudebník Ozzy Osbourne s manželkou
Hudebník Ozzy Osbourne s manželkou
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 6. 2022

Metalista Ozzy Osbourne (73) v lednu roku 2020 přiznal, že bojuje s Parkinsonovou chorobou, zdravotních problémů má ale bohužel víc. V nedávných měsících prodělal operaci krku a nyní ho čeká další, která pro něj může být zásadní. Jeho manželka Sharon (69) v pořadu The Talk řekla, že mu při ní bude oporou.

Ozzy a Sharon Osbourneovi jsou slavní manželé, oba mají úspěšnou kariéru v jiném oboru, a proto spolu příliš času dříve netrávili. S onemocněním zpěváka ale přišla změna a manželka mu je velkou oporou pokaždé, kdy je to třeba. Nyní prozradila, že se chystá stát mu po boku během jednoho z nejzásadnějších momentů, které za poslední měsíce prožil.

"Ozzyho čeká v pondělí velmi důležitá operace a já u něj musím být. Ta operace určí, jaký bude zbytek jeho života," řekla Sharon Osbourneová v pořadu The Talk, jak ji cituje deník Daily Mail. Neřekla ovšem, kterého ze zdravotních problémů oblíbeného zpěváka se bude operace týkat.

Ozzy Osbourne o své diagnóze poprvé promluvil až ve chvíli, kdy se to zdálo být nevyhnutelné a nemoc si na něm začala viditelně vybírat daň. Hudebník, který dříve na koncertech dokázal rozparádit desetitisíce lidí, se z veřejného života stáhl a soustředí se na své zdraví.

Kromě potíží způsobených Parkinsonovou chorobou se Ozzy Osbourne potýká také s problémy se zády, které mu přivodilo zranění. V páteři má kovové destičky. Nyní se soustředí výhradně na to, aby mu bylo lépe, k domu si proto nechává přistavovat speciální rehabilitační křídlo.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.