Nepořádek, lovení zbytků z popelnic a špatná hygiena dětí. Výměna manželek ukáže další otřesnou realitu

Autor: Se svolením TV Nova | Výměna manželek
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 5. 2024

Nejnovější epizoda Výměny manželek nabídne vhled do dvou zcela odlišných domácností. Lesbický pár Sára a Adéla z Hradce Králové vychovává syna Liama a hodně času tráví ve Francii, kde žije Sářina rodina. Sára je navíc velmi pořádkumilovná a k čistotě chce vést i svou partnerku. Na druhé straně je rodina Evy a Davida, kteří čistotu a pořádek příliš neřeší. Navíc vyjde najevo, že ani jejich tříletá dcera Nela není k hygieně vedena. Rozdílů mezi oběma domácnostmi bude ale víc. Zajímavou epizodu okomentovala pro ŽivotvČesku.cz její kreativní producentka Jana Rezková.

Rodina Sáry a Adély žije v malém pronajatém bytě v Hradci Králové. Šestadvacetiletá Sára je aktuálně na mateřské dovolené a její partnerka Adéla pracuje jako uklízečka. Vychovávají spolu syna Liama, kterému je čtrnáct měsíců. Partnerky spolu žijí s kratší přestávkou už devět let.

Sáře vadí, že Adéla nedbá na pořádek, který ona sama vyžaduje. Jinak ale rodina funguje bez větších problémů. Druhá rodina žije v pronajatém sociálním bytě 2+kk v Plzni. Temperamentní Eva je na rodičovské dovolené s dcerou Nelou a její manžel David je řidičem popelářského auta.

Jak zjistí náhradní manželka Sára, Nela neovládá základní hygienické návyky, není zvyklá se koupat. Navíc přes den pije pouze šťávu z láhve a chová se nevhodně k malému pejskovi.

Eva první den prozradí Adéle, jaký žert plánuje udělat David Sáře, což Adélu velmi zaskočí. Také se od Evy dozví, že její rodina chodívá pravidelně do popelnic pro různé zbytky. Třecí plochy v obou rodinách se budou postupem času zvětšovat. Malý Liam si navíc k Evě nedokáže najít cestu. Eva také Adéle prozradí, že s manželem navštěvovali kdysi swingers party.

Díl plný rozpačitých situací okomentovala pro ŽivotvČesku.cz režisérka Výměny manželek Jana Rezková. "Jde o velmi divácky zajímavý díl. Řekla bych, že je to divoká epizoda, při které se divák dozví o zajímavých věcech, o kterých účastníci mluví zcela otevřeně," uvedla na dotaz redakce režisérka a kreativní producentka oblíbené reality show z českých domácností.

Výměna manželek
Výměna manželek
Foto: Se svolením TV Nova

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.