Reklama:

Nepoznali byste ho. Kit Harington prošel výraznou proměnou. Jon Sníh ze Hry o trůny vypadá bez vousů o 10 let mladší

Herec Kit Harington s manželkou
Herec Kit Harington s manželkou
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 9. 2021

Herec Kit Harington (34) se proslavil jako Jon Sníh v seriálu Hra o trůny. Jeho postava patřila mezi nejoblíbenější a mezi ženami si získala velkou popularitu i díky atraktivitě. Kit se v seriálu ani jednou neukázal bez delších vlasů a vousů, nyní však prošel zásadní proměnou. Shodil strniště, které pro něj bylo charakteristické a vypadá o 10 let mladší.

Reklama:

Jon Sníh byl jednou z nejoblíbenějších postav celosvětově úspěšného seriálu Hra o trůny. Postavu ztvárnil britský herec Kit Harington, který přestože díky své roli získal zástupy fanynek, si lásku našel právě během natáčení. Ještě než vyšla poslední série, vzal si herečku Rose Leslie, která hrála Ygritte. Láska vznikla jak mezi jejich postavami, tak později mezi nimi samotnými.

Reklama:

Od konce seriálu se u Haringtona mnohé změnilo. Především se letos stal poprvé otcem. Jak on, tak jeho manželka jsou velmi citliví na své soukromí, herec přesto o otcovství krátce promluvil. "Nejvíc mě překvapilo, že najednou nejsme s manželkou jen pár, jsme tři a tvoříme rodinu. Člověk si musí přivykat na novou dynamiku v podstatě neustále s tím, jak rychle dítě roste," řekl seriálový Jon v rozhovoru pro Access Hollywood.

"Než se stanete rodičem, všichni vám říkají, že vás čeká něco velkého. To, jak velké to vlastně je, pochopíte až v momentě, kdy se miminko narodí. Každé ráno vstávám s pocitem, že musím neustále dávat péči tomu drobečkovi a na rozdíl od zaměstnání, v rodičovství nemáte nárok na pauzu. Je to ale úžasné," dodal herec.

S velkou životní změnou přišla i změna vzhledová. Nově se Kit Harington na veřejnosti ukázal se zkrácenými vlasy a zcela bez vousů, které pro něj byly dosud charakteristické. Bez porostu na tváři vypadá i po boku krásné manželky o 10 let mladší a je stále fešák.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: