Promluvila o rvačce Pavla Nedvěda. Zpěvačku Daru Rolins zasáhlo napadení ve vlastním domě a smrt přítele

Dara Rolins
Dara Rolins
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 12. 2022

Poslední dny v životě Dary Rolins (49) jsou pro slovenskou popovou divu tvrdou zkouškou. Zasáhlo ji napadení cizím mužem ve vlastním domě i smrt kamaráda, stylisty Jana Pokorného, který v pouhých 39 letech ukončil dobrovolně svůj život. Na sociální síti nyní blond kráska přiznala, že se z hrůzných událostí zatím nedokáže vzpamatovat. Klid jí může přinést alespoň fakt, že policie incident se stalkerem momentálně vyšetřuje a dotyčný muž snad bude konečně dohnán ke zodpovědnosti. Pro redakci ŽivotvČesku.cz o průběhu vyšetřování informovala mluvčí středočeské policie Michaela Richterová.

K incidentu, který Dara Rolins nejspíš nějakou dobu nedostane z hlavy, došlo v úterý ve 22:05, kdy záchranáři v Tuchoměřicích ošetřili muže - ročník 1992 - s povrchovým poraněním hlavy a pohmožděným ramenem. Po ošetření byl převezen do motolské nemocnice.

Fanatický fanoušek, který zpěvaččinu rodinu již tři roky obtěžoval, tentokrát vnikl až do domu. Tam se však střetl s partnerem umělkyně Pavlem Nedvědem (50), který s dotyčným udělal poměrně krátký proces.

Pro deník Blesk promluvil moderátor Ondřej Kubala, který popsal, co se onoho večera v domě zpěvačky dělo. Příjemná podívaná to nebyla. "Slyšeli jsme večer otevřeným oknem hádku, křik a pak rvačku. Běžel jsem na pomoc. Pavel na toho muže řval, ať okamžitě vypadne z domu, rvali se fest. Bránil společný dům s Darou. Snažil se ho dostat ven," popsal deníku s tím, že rvačka neměla konce.

"Mohu potvrdit, že k incidentu vyjížděla hlídka. V tuto chvíli policie prověřuje událost pro podezření ze spáchání trestného činu porušování domovní svobody. Vzhledem k probíhajícímu řízení nelze uvést bližší podrobnosti, policie prověřuje okolnosti a probíhají také výslechy," uvedla pro ŽivotvČesku.cz ohledně události policejní mluvčí Středočeského kraje Michaela Richterová.

Otřesená Dara Rolins si nyní vypsala srdce na sociální síti Facebook, kde se svěřila s aktuálními pocity. "Jsou prostě momenty, kdy se člověk zasekne a nevěří, že to, co vidí, není film, ale realita. Napadne vás, jak křehký je život. A štěstí. Nechci se tu ještě víc rozepisovat o věcech, které jste si už dost možná přečetli v novinách. O nás i o náhlém odchodu dalšího z mých kamarádů," připomněla v emotivním příspěvku také stylistu Jana Pokorného, který v noci na pátek tragicky ukončil svůj život.

Jan Pokorný patřil v módní branži k naprosté špičce. Oblékal kromě Dary Rolins, se kterou spolupracoval na kampani pro její parfém »Lola«, třeba herečku Jitku Schneiderovou (49) nebo legendu modelingu Simonu Krainovou (49). Co jej k jeho smutnému rozhodnutí ukončit život skokem z okna vedlo, v tuto chvíli není zřejmé. Jeho nejbližší okolí však hovoří o nešťastné lásce.

"Nepřeji si nic víc než pokoj a obyčejné štěstí, kdy máte nablízku lidi, které milujete," dodala oblíbená zpěvačka, která je nedávnými událostmi viditelně zlomená.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.