Reklama:

Nestárnoucí Heidi Janků zazářila ve společnosti a prozradila, co stojí za jejím mladistvým vzhledem

Zpěvačka Heidi Janků
Zpěvačka Heidi Janků
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 5. 2022

Na českou premiéru snímku Top Gun: Maverick dorazila i zpěvačka Heidi Janků (59), která opět předvedla výstavní figuru. Mnohé přítomné mladší dámy mohly jen tiše závidět. Pro ŽivotvČesku.cz se rozpovídala o tom, jak si postavu udržuje a že v jejím věku už to není zadarmo. Navíc se také svěřila se svými plány na léto.

Reklama:

Pár měsíců před šedesátkou vypadá Heidi Janků skutečně skvěle. O své tajemství dokonalé postavy se ráda podělila. "Jsou to samozřejmě geny, i když je pravda, že s přibývajícím věkem jsem se začala omezovat v jídle, konkrétně jím menší porce. Co se cvičení týče, posilovny nesnáším," uvedla na dotaz redakce ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

To ale neznamená, že by se doma lidově řečeno válela u televize na gauči. Vždyť i její dnes již zesnulý manžel, hudební skladatel Ivo Pavlík (†84), si ji rád dobíral, že pokud přibere, najde si mladší. "Pohybu mám dost. Chodím na procházky s pejskem a i na pódiu mám velký výdej energie. Možná bych ale do fitka měla přece jen zavítat, trochu bych potřebovala zpevnit vršek těla, už to není, co bývalo," řekla s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz sympatická tmavovláska.

O tom, že je akční a nevydrží bez pohybu, přesvědčila nejen své fanoušky během pandemie. Sice nemohla vystupovat, ale čas zpěvačka a moderátorka televizních pořadů rozhodně nepromarnila. Pustila se například sama do rekonstrukce kuchyně a obývacího pokoje v domě, kde žije. Nyní už se jí ale naštěstí pracovní diář zase slušně plní a koncerty přibývají. Léto má v plánu si rovněž užít.

"Kvůli covidu jsem teď měla vlastně dva roky prázdnin, takže se plánuji věnovat hlavně práci. Dvě dovolené jsem si navíc už nedávno odbyla. Byla jsem lyžovat ve Švýcarsku a pak před Velikonocemi s kamarádkami na jihu Španělska v Marbelle. Pokud ale v létě pár dní vyšetřím, možná zamířím ještě do Chorvatska," rozpovídala se pro ŽivotvČesku.cz umělkyně, která je šťastná, že zase může naživo vystupovat.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: