Reklama:

Neštěstí ve hře, štěstí v lásce: Emanuele Ridi, který letos uzavřel už druhou restauraci, se oženil s krásnou Sárou

Emanuele Ridi
Emanuele Ridi
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 6. 2024

Italský kuchař a restauratér Emanuele Ridi se začátkem června oženil s dlouholetou partnerkou Sárou Pichlovou. Neúspěch v byznysu tak po pár měsících vystřídala radostná událost, se kterou se novomanželé pochlubili až nyní. Své »ano« si snoubenci řekli na italském ostrově Elba, odkud známý kuchtík pochází. Emanuele Ridi před pandemií covidu provozoval v Praze dvě italské restaurace. V roce 2022 ale prodal první a letos v únoru musel uzavřít i druhou. Informaci pro ŽivotvČesku.cz Ital žijící v Praze sám potvrdil.

Reklama:

Emanuele Ridi po rozchodu s tanečnicí Lucií Hunčárovou začal v roce 2019 randit s pohlednou brunetkou Sárou Pichlovou. Šéfka prodejny s interiérovými vůněmi stála po boku Ridiho i v dobách, kdy se mu příliš nedařilo. »MANU Risto & Lounge« na Dětském ostrově restauratér s těžkým srdcem prodal už na podzim v roce 2022.

Reklama:

Druhou restauraci v Revoluční ulici »Manu Praga«, jež byla vyhlášená pravou neapolskou pizzou a středomořskými specialitami, sympatický Ital uzavřel letos v únoru. "Ano, ukončil jsem provoz koncem února," sdělil v dubnu známý Ital, jenž žije dlouhodobě v České republice.

Rčení »neštěstí ve hře, štěstí v lásce« u zkušeného kuchtíka platí dvojnásob. Svou milovanou si vzal 2. června na ostrově Elba, odkud pochází. Svatebními snímky se dvojice pochlubila na sociální síti Instagram a nutno říct, že jim to velice slušelo. Sára zvolila netradiční krátký střih šatů. Rodák z Elby má z prvního manželství s Češkou Janou dospívajícího syna Giacoma.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: