Netradiční svatba Sandry Novákové obrazem: S režisérem Moravcem se vzali přímo na premiéře. Co se tam vše dělo krok za krokem

Sandra Nováková a Vojtěch Moravec
Sandra Nováková a Vojtěch Moravec
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 7. 2022

Herečka Sandra Nováková (40) všechny překvapila svou neobvyklou veselkou s režisérem Vojtěchem Moravcem. Vzali se totiž přímo na premiéře nové komedie Hádkovi, na které oba pracovali. K obřadu, který ukázal, jak moc je herecký svět pro pár důležitý, tak došlo v kině Lucerna v Praze. Herečka, která je proslulá svou kreativitou, tak opět své fanoušky nezklamala. "Mám vícero zájmů, mohla bych klidně dělat i třeba zahradnici," uvedla dobře naladěná Sandra Nováková pro ŽivotvČesku.cz.

Po devíti letech vztahu s režisérem Vojtěchem Moravcem (34) je herečka Sandra Nováková pod čepcem. Svého milého, se kterým má syna Mikuláše (7), si vzala poněkud neobvykle, a to přímo na premiéře filmu »Hádkovi«, na kterém se oba podíleli. Ukázali tak, jak moc je pro ně jejich profese důležitá.

Podle informací serveru iDNES.cz se dvojice pro poněkud netradiční pojetí svatby rozhodla proto, že právě v kině Lucerna, kde se veselka odehrála, se před lety seznámili. Na premiéře jejich filmu navíc měli být přítomni všichni jejich blízcí lidé, které by na svatebním obřadu chtěli mít, a tak velice rychle - během pár dní - zařídili vše potřebné.

Za zmínku stojí také hereččin outfit. Poměrně netradičně se totiž nevdávala v šatech, ale v bílém kalhotovém kostýmu, který zdůraznil její pěknou postavu. Tento model poté doplnila klasickým svatebním závojem, aby dodržela alespoň některý z obvyklých zvyků.

Kreativita je Sandře Novákové vlastní. Kromě herectví má totiž blízko také k bytovému designu. "Pokud bych přišla o své herecké povolání, které vykonávám, tak bych se tímto směrem asi porozhlédla. Spíš to ale beru jako koníček, něco, co mě baví jako jedna z mnoha věcí. Není to pouze bytový design, ale například i práce se dřevem a různé redesigny. Mám vícero zájmů, proto bych se asi uživila jako cokoliv. Klidně bych mohla dělat třeba i zahradnici (směje se)," uvedla nedávno pro ŽivotvČesku.cz sympatická brunetka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.