Reklama:

Nevěra není to nejhorší. Ženy se otevřou a mluví o pohlavním zneužívání, říká producentka Výměny manželek

Autor: TV Nova | Výměna manželek
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 12. 2021

Populární reality show, která nahlíží do životů českých rodin, často odhaluje, že v tuzemských domácnostech se dějí věci a jevy, které určitě nejsou k chlubení. Redakce ŽivotvČesku.cz se kreativní producentky Jany Rezkové zeptala, jak často se před kamerami řeší nevěra. "Že se při natáčení provalí nevěra, to mě nešokuje. Ale bohužel se občas při natáčení stane, že ženy popíšou zneužívání," řekla producentka pro ŽivotvČesku.cz

Reklama:

Více než šestnáct let chodí producentka Jana Rezková do českých domácností a sleduje, jak se tatínkové vypořádají s tím, když jim televizní štáb přiveze na deset dnů novou maminku a jak se ženy adaptují na novou rodinu.

Reklama:

Žena, která zná české domácnosti dokonale, pro ŽivotvČesku.cz uvedla, že lidé před kamerou mají tendenci dělat se lepšími, ale také se často otevřou, protože se chtějí vyzpovídat.

"Děje se poměrně často, že muži se před náhradní manželkou chovají výrazně lépe než před vlastní manželkou. Opravdu to není výjimka, že lidé mají tendenci se chovat lépe, když kamera běží. Já bych to nenazvala, že jde o divadlo, ale snaží se ukázat ty lepší stránky, ale většinou to nevydrží celé natáčení, pak začne probleskovat pravá podstata. Ono se mluví o mužích, ale já si myslím, že i ženy se před novým partnerem snaží jevit lepší, než ve skutečnosti jsou, tady si pohlaví nemají co vyčítat," řekla pro ŽivotvČesku.cz Jana Rezková s tím, že za roky natáčení oblíbené reality show vypozorovala, že mezi největší problémy v českých rodinách patří lenost, závislost na sociálních sítích a skutečnost, že lidé spolu neumí trávit volný čas.

Velkým tématem je samozřejmě také erotika a nevěra. V nejnovějším díle Výměny manželek se představili Jana (43) a Ondra (36), kteří žijí v Krnově a vychovávají šestiletou Amálku. Do Výměny manželek přihlásila rodinu Jana, hlavním důvodem byly peníze. Oba partneři jsou velmi tvrdohlaví a když se pohádají, tak spolu třeba týden nemluví. Ondrovi se také nelíbilo, že Jana hodně trávila pracovně v hospodě a neměla čas na rodinu.

Druhou rodinu, která žije ve Frýdku-Místku, tvoří Kamil (39) a Táňa, kteří vychovávají sedmnáctiletého Petra a desetiletá dvojčata Martina a Ondru. Táňa před natáčením měla pocit, že je na vše sama a že Kamil s domácností nepomáhá.

Když se Táňa objevila v nové domácnosti, tak se jí Ondra svěřil, že byl své Janě nevěrný a udržoval chvíli paralelní vztah. Zároveň ale dodal, že první ve vztahu byla nevěrná Jana.

"Občas se nám stalo, že o nevěře začaly mluvit děti. Rodiče třeba ani nevěděli, že to děti ví či tuší a děti to prokecly štábu při natáčení. Hodně ale chodí za štábem partneři a stěžují si nám, kolikrát mě až udiví, jak se otevřou, asi potřebují někomu své trápení sdělit, pak jsme pro ně jako vrba, kněz a psycholog v jednom," řekla Jana Rezková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že řeči o nevěře ji už ani nepřekvapují.

Producentka ale prozradila, že zejména ženy se před štábem otevřou až na dřeň a hovoří o starých bolestivých traumatech, jako by byly na sezení u terapeuta.

"Že se při natáčení provalí nevěra, to mě už nešokuje. Ale bohužel se občas při natáčení stane, že ženy popíšou zneužívání, že začnou mluvit o tom, co se stalo v dětství. To možná slyšíme častěji než o nevěrách, ale to se před vysíláním vystřihne, to do televize nejde," doplnila pro ŽivotvČesku.cz žena, která říká, že po šestnácti letech natáčení oblíbené reality show ji zaskočí máloco a málokdo. Snad jediné, co ji dokáže rozplakat, je situace, kdy vidí zubožené či nešťastné děti. V tu chvíli štáb kontaktuje sociálku a snaží se rodině pomoci mimo záznam kamer.

Kamil a Táňa z Frýdku Místku
Kamil a Táňa z Frýdku Místku
Foto: Se svolením TV Nova
Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: