Nevěra? Určitě znamení zvěrokruhu. Michal Janotka poukázal na důvod rozvodu s manželkou

Byl to krásný pár, teď je ale manželství konec.
Byl to krásný pár, teď je ale manželství konec.
Foto: Archiv Michala Janotky
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 7. 2020

Stalo se mezi nimi něco, přes co lidově řečeno nejede vlak... Moderátor Michal Janotka (34) oznámil veřejnosti rozchod s manželkou. Přitom jejich manželství trvalo poměrně krátce. Před rokem si ještě slibovali lásku až do konce života. Podle všeho ale za rozpadem manželství stojí nevěra. Michal naznačil, že nesoulad vznikal z povahy manželky, se kterou nedokázal být kompatibilní...

Svatbu měli manželé v polovině loňského června nedaleko Znojma na jižní Moravě. Uběhl rok a kousek a Janotka na Facebooku oznámil, že společně chystají rozvod. Je ale dost možné, že ho mají za sebou.

„Je těžké to takhle veřejně prezentovat, vlastně ani nevím, jak to napsat, někteří to ale možná podle mých posledních statusů tak nějak už tušili," začal moderátor primáckých Krimi zpráv na svém Facebooku.

„Každý měl jiné představy o životě a vyústilo to v něco, co prostě nemohu odpustit...“ naznačil Janotka problém, který stál za rozpadem manželství. Mluví se o tom, že šlo o nevěru. Nikoli ale z jeho strany.

Řada fanynek na jeho sociální síti ho začala Janotku po jeho statusu, ve kterém rozvod oznámil, utěšovat. Některé mu nabídly »hřejivou náruč«. Jiné měly pochopení. Janotka pak nastínil, že některé ženy jsou komplikované a zejména pokud jde o znamení zvěrokruhu.

„No jo, Štíři jsou komplikovaní a je těžké s nimi žít. Nic ve zlém,“ uvedla v komentářích Janotkova fanynka, které dal moderátor za pravdu. „Něco na tom určitě bude...“ souhlasil moderátor, pro kterého konec manželství bylo obrovskou ranou do srdce. Michal ale sám tuší, že pro jedno kvítí slunce nesvítí a ta pravá na něho někde čeká.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.