Nevěsta Natálka Mykytento ukázala postavu v plavkách: Lidé se ptají, kam zmizel ženich

Natálka je velmi půvabná nevěsta
Natálka je velmi půvabná nevěsta
Foto: Archiv TV Nova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 11. 2020

Svatební cesta zdravotní sestřičky a modelky Natálky Mykytenko (23) a fotografa Františka Gebra (36) nabízí řadu zajímavých momentů. Nevěsta z oblíbené reality show také ukázala postavičku v plavkách. Dívka, která miluje jógu a meditaci, nemá na těle ani gram tuku navíc. Ale lidi zajímá něco jiného. Kam zmizel ženich?

František a Natálka jsou velmi pohledný pár, ale televizní diváci si všimli, že to mezi nimi moc nejiskří. František se chová jako gentleman a rád by dělal první kroky, ale Natálka ho stále odmítá. Líbánky na Zanzibaru vypadají na fotkách skvěle, ale Natálka je spíše chladná a zdá se, že nejlíp jí je, když je František vzdálen.

"Jasně vidím svůj cíl," napsala Natálka ve vzkazu pro fanoušky a ukázala postavu v plavkách. Na instagramovém profilu také označila fotografku, která snímek pořídila. "Já nechci rejpat, jen mě to zajímá. Ty líbánky si trávila s Frantou? Nebo s Pavlou? Jinak krásné fotky, musel to tam být fakt ráj," zeptala se jedna z fanynek. Paradoxem je, že František je profesionální fotograf.

Natálka fanynku ujistila, že na líbánkách byla s Frantou. "Vám to ale přeci může být jedno, ne? S kým jsem se fotila a kdo mě fotil," dodala trochu nakysle novomanželka.

"Očekávám, že mě bude milovat takovou, jaká jsem. Že se ke mně bude chovat pozorně a s úctou. A že si po čase dáme navzájem tři dětičky," uvedla již dříve Natálka. Zatím to ale z její strany na nějakou velkou vášeň nevypadá. Zdá se, že spíše než František ji okouzlila krása Zanzibaru.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.