Nevěsta Simona ze svatební reality show přiznala, kolik mužů našla přes on-line seznamku

Simona o sobě v rozhovoru mnohé prozradila
Simona o sobě v rozhovoru mnohé prozradila
Foto: Archiv TV Nova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 11. 2020

Nový pár svatební reality show marketingová manažerka Simona (29) a kurýr Radek (32) se svatby nedočkal. A to kvůli nepřízni počasí, která vše zkomplikovala. Předchozí tři páry mají svatbu za sebou a otázkou je, jak to dopadne se čtvrtou dvojicí. Televizní diváci zatím oba účastníky reality show poznali. Simona poskytla rozhovor, z něhož je možné odhadnout, zda se čtvrtá dvojice k sobě vůbec hodí. Prozradila o sobě třeba to, jak se dříve seznamovala s muži.

Co vás přimělo, abyste se přihlásila do tohoto projektu?

Viděla jsem v tom možnost potkat partnera, který by měl být dle vědy ideální přímo pro mě. Jelikož jsem již delší dobu sama a na seznamování nemám moc čas, řekla sem si, že nemám co ztratit.

Nebála jste se, jaké budou reakce vašeho okolí?

Samozřejmě, že jsem nemohla vědět, jak zareaguje moje nejbližší okolí. Rodiče mě vnímají jako zodpovědnou a cílevědomou a asi by nečekali, že bych byla něčeho podobného schopná. Je to určitě ta nejšílenější věc, co jsem v životě udělala, a doufala jsem, že i v tom mě mí nejbližší podpoří.

Komu prvnímu jste se se svým nápadem svěřila?

První o mém nápadu slyšela kamarádka, která mě podpořila slovy "Jdi do toho, nemáš co ztratit, naopak můžeš jen získat. Hlavně teda muže svých snů, kterého se ti nedaří nikde potkat."

Myslíte, že dnešní digitální době je paradoxně těžší najít si životního partnera?

Naprosto! Muži už nemají takovou kuráž oslovit ženu na ulici tak, jak to bylo kdysi normální. Polovina z nás svobodných se snaží nalézt svůj protějšek online, druhá doufá v náhodné setkání v zaměstnání, ve škole nebo třeba v tramvaji. Lidé se nebojí vyjádřit se online, kdy zůstávají ve více méně anonymním režimu, ale aby pozvali holku na rande běžným způsobem, to už se moc nevidí.

Máte zkušenost s internetovými seznamkami?

Ano, i to jsem zkoušela. Absolvovala sem asi 3 rande z online seznamovací appky a byla to pokaždé katastrofa. I když vím o několika párech, které se potkaly online, já jsem s tímto štěstí neměla.

Kde jste se většinou seznamovala se svými předešlými partnery?

S mým prvním partnerem jsem se seznámila na cvičení z účetnictví během studia bakalářského programu na VŠE. S druhým jsem se potkala během stáže v marketingové agentuře také během studia na VŠE, dohromady jsme se ale dali až mnohem později. Kontakt jsme na sebe měli, slovo dalo slovo a najednou jsme spolu byli na kávě.

Jakou vlastnost považujete u partnera za nejdůležitější?

Nedá se uvést jedna jediná vlastnost, která by pro mě byla tou nejdůležitější. Od svého partnera očekávám, že bude zodpovědný, hodný, přátelský, cílevědomý, pracovitý a společenský.

A co naopak nejste ochotna svému protějšku tolerovat?

Absolutní lenost. Já jsem dost akční člověk a nerada se nudím. Od svého partnera tedy očekávám, že bude různé akce podnikat spolu se mnou. Netvrdím, že nejsou dny, kdy bych nejraději jen ležela v posteli, i těch pár je. Ale většinou jen když jsem nemocná nebo extrémně přepracovaná a unavená.

Jakou svoji vlastnost máte nejraději a se kterou naopak bojujete?

Myslím si, že moje někdy až přílišná zodpovědnost je jak dobrou, tak v extrémních případech i špatnou vlastností. Nikdy se sebou nejsem dost spokojená, a když se mi něco nepodaří dle mých představ, tak mě to užírá.
Považujete se spíš za emocionálního, nebo racionálního člověka?
Asi spíše racionálního, i když se své emoce vnímám, v rozhodování většinou dám na rozum.

Věříte v lásku na první pohled?

Ano.

Co od partnera především očekáváte?

Od svého partnera očekávám, že bude zodpovědný, hodný, přátelský, cílevědomý, pracovitý, společenský, vtipný, bude mít rád svou rodinu, bude chtít rodinu budovat, bude mít kariérní ambice a hlavně, že si budeme rozumět, budeme k sobě upřímní a budeme se moci jeden o druhého opřít. Chtěla bych také, abychom byli na jedné vlně, vzájemně se motivovali a snažili se být stále lepší.

Je podle vás možné vydržet s jedním partnerem celý život?

Určitě ano, mám skvělý příklad ve svých rodičích, o kterých si myslím, že bude toto tvrzení 100 % platit. Zatím mají 30 let v manželství a i to, myslím, je na dnešní rychlou dobu obdivuhodné.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.