Reklama:

Nevím, kde budu bydlet, uvedl Kevin Spacey, jehož život se otočil finančně vzhůru nohama. Zlou situaci okomentoval Miroslav Kalousek

Herec Kevin Spacey
Herec Kevin Spacey
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 6. 2024

Jeden z nejúspěšnějších hollywoodských herců Kevin Spacey v minulosti čelil několika obviněním ze sexuálního obtěžování mužů. Přestože soud ho v loňském roce shledal nevinným, vážná obvinění mu doslova zničila život. Herec v nejnovějším rozhovoru přiznal, že kvůli vysokým nákladům za soudní výlohy přišel o miliony dolarů a aktuálně čeká na to, až mu zabaví dům. Smutný příběh oscarového herce okomentoval pro ŽivotvČesku.cz politický klasik a komentátor Miroslav Kalousek.

Reklama:

Americký herec známý z filmů Americká krása či Sedm přiznal v jednom z televizních pořadů, že je zadlužený a přišel o dům. Kevin Spacey přiznal moderátorovi Piersovi Morganovi, že si v nejbližších dnech musí zabalit věci a dát si je do skladu, jelikož se jeho dům bude prodávat v aukci.

Reklama:

"Můj dům prodávají v aukci. Takže musím do Baltimoru a dát svoje věci do skladu. Nejsem si jistý, kde teď budu bydlet, protože jsem tam žil od doby, kdy jsme v Baltimoru natáčeli Dům z karet," řekl známý herec, kterému zničila kariéru nařčení ze sexuálního obtěžování.

V domě za miliony dolarů žil herec od roku 2016. "Nemůžu platit účty, protože dlužím," vysvětlil, proč se bude muset jeho dům prodávat. Čtyřiašedesátiletý Kevin Spacey byl v roce 2017 vyhozen z populárního seriálu Dům z karet a režisér Ridley Scott tehdy už natočené scény se Spaceym ze svého filmu Všechny prachy světa vystřihl a přetočil je s jiným hercem.

Zpackanou kariéru a finanční bankrot slavného herce okomentoval pro ŽivotvČesku.cz bývalý šéf státní kasy Miroslav Kalousek. "Je to velmi smutný příběh toho, jak kampaň plná nenávisti a nepodložených obvinění může profesně a finančně zničit tak fantastického herce a bezúhonného muže," uvedl spoluzakladatel politické strany TOP 09.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: