Nic od ní nekupujte, varuje Ornella Koktová před podvodnými praktikami sestry. Charlotte je zase v průšvihu, přiznala

Ornella Koktová a Charlotte Štiková
Ornella Koktová a Charlotte Štiková
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 3. 2024

Po roce, kdy se začaly kupit stížnosti na Charlottu Štikovou, že podvádí zákaznice na internetu, lítá nejmladší »Štika« pravděpodobně zase v průšvihu. Nespokojené zákaznice se znovu začaly ozývat přímo do médií, jelikož chtějí před podvody Charlotty Štikové varovat další kupující. Její starší sestra Ornella v podcastu »Agáta a Ornella« také přiznala, že se jí začaly opět hlásit podvedené ženy. Ornella proto všem vzkazuje, ať si od její sestry raději nic neobjednávají. Před nedávnem promluvila pro ŽivotvČesku.cz o mladší dceři Monika Binias, která ani náznakem nezmínila, že by měla mít nějaké problémy.

Stejně jako Monika Binias, tak se v superlativech o své dceři vyjadřoval na podzim i Charlottin otec Michal. Zřejmě v té době byla nejmladší členka rodiny Štikových opravdu na dobré cestě. Teď začala umělecky malovat a má plány, že se tím chce živit. Myslím, že když bude chtít, proč by nemohla. Maloval i Karel Gott, tak proč by nemohla moje dcera. Fandím jí a mám radost, že má sny, které realizuje," uvedl podnikatel Michal Štika pro ŽivotvČesku.cz v říjnu loňského roku. Od té doby se ale Charlotte dala zřejmě na špatnou dráhu a opět si vydělává podvody.

Temnější životní období své sestry přiznala v podcastu »Agáta a Ornella« na placené platformě i Ornella Koktová. "Skoro rok jsem se s ní neviděla, pořád mění telefonní čísla a ani táta na ni nemá kontakt. Začaly mi psát ženy, že si u ní něco objednaly a že jim Charlotte nic neposlala. Už jednou jsem za ni tenhle průšvih řešila, vyplatila jsem všechny, ale teď už to dělat nebudu. Charlotte bude letos osmadvacet let, je to dospělá osoba, za kterou neručím," sdělila upřímně Ornella Koktová, jež přiznala, že podivné chování mladší sestry dopadá na celou rodinu, především na babičku. "Babička to nese těžce, zhubla a já jí říkám, ať tu Charlottu nehrotí, že to není ostuda celé rodiny, ale jen její," doplnila influencerka s tím, aby si nikdo od sestry nic neobjednával.

O problémech své mladší dcery zřejmě nic neví ani Monika Binias, jež žije s manželem Petrem ve Švýcarsku, ale paradoxně jako jediná je s dcerou v kontaktu. "Teď se soustředí na svůj soukromý život... Na vztahy a na práci. Zkrátka si buduje svůj reálný život a já ji v tom naprosto podporuji, držím jí palce, ať se jí splní, po čem touží," řekla pro ŽivotvČesku.cz manželka hokejového trenéra, která se nedávno vrátila z dovolené v Egyptě. Nyní je pravděpodobné, že místo Ornelly bude za Charlottu takzvaně hasit problémy právě její matka Monika, která v minulosti přiznala, že mladší dceru finančně podporuje i dávno po dosažení její plnoletosti.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.