Nicolas Cage se pochlubil mladičkou manželkou, už pátou. Kamera zachytila nepřehlédnutelný věkový rozdíl 31 let

Autor: |
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 11. 2021

Herec Nicolas Cage (57) za svůj život stihl jít nejen z role do role, ale také z jednoho manželství do druhého. Nyní se při nákupech v New Yorku ukázal po boku své páté manželky Riko Shibatové (26) a věkový rozdíl 31 let byl na první pohled znát. Na přítomné kameramany se oba přesto usmívali a bylo evidentní, že z cest po obchodech odcházejí spokojení.

Nicolas Cage je nejen známým hercem, ale také proutníkem, který v lásce nikdy příliš štěstí neměl. Za celý život se stihl oženit hned pětkrát, naposledy letos v březnu. Jeho manželkou se stala Riko Shibatová, která nahradila jeho čtvrtou manželku, s níž se rozvedl po pouhých čtyřech dnech od svatby. Jeho slabost pro mladší ženy je navíc nepřehlédnutelná, Riko by mohl dělat otce.

"Poznali jsme se v Japonsku a jakmile jsem ji spatřil, pomyslel jsem si, že je nesmírně okouzlující. Když jsme spolu začali mluvit, zjistil jsem, že máme hodně společného," řekl Nicolas Cage v pořadu Entertainment Tonight. Svatba proběhla v březnu v Las Vegas a obřad byl velmi intimní. Předcházela mu poměrně neromantická žádost o ruku.

Zásnuby přišly v době, kdy svět už ovlivňovala pandemie koronaviru. "O ruku jsem ji požádal prostřednictvím videohovoru. Riko zavedly pracovní povinnosti a touha být s rodinou zpět do Japonska, já jsem byl v Nevadě. Neviděli jsme se půl roku," popsal herec, jak se manželky zeptal, zda se chce stát jeho ženou.

Přestože při toulkách po obchodech v New Yorku byl věkový rozdíl mezi manželi na první pohled patrný, bylo evidentní, že oni dva si s tím hlavou nelámou. Z jednoho z menších obchodů odcházeli spokojení, usměvaví a Nicolas Cage si z něj odnášel fialovou sošku zpěváka Prince.

Herec Nicolas Cage s manželkou
Herec Nicolas Cage s manželkou
Foto: Profimedia

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.