Nicole Scherzingerová oslavila 43. narozeniny v plavkách. Popsala, jak dosahuje dokonalé postavy

Zpěvačka Nicole Scherzingerová
Zpěvačka Nicole Scherzingerová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 7. 2021

Nicole Scherzingerová, nejlépe známá jako frontmanka dívčí skupiny The Pussycat Dolls, odjela do Itálie oslavit své 43. narozeniny. Za svou kariéru mnohokrát dokázala, že je nejen skvělou zpěvačkou, ale je velmi nadaná i pohybově. Cvičení a tanec jsou její velkou vášní a to se odráží na postavě, kterou má i jako čtyřicátnice naprosto výstavní. K dokonalému tělu jí stačí jen 5 zásad, kterých se dlouhodobě drží.

Zpěvačka Nicole Scherzingerová je nejen talentovaná, ale i krásná žena, která už roky vypadá stejně. Zdá se, jako by našla elixír mládí. Místo toho, aby platila za plastické zákroky či dodržovala přísné diety se ale drží pravidel, která sama sobě nastavila už v začátcích kariéry. Díky tomu se může v Itálii chlubit dokonalou postavou i při oslavě 43. narozenin na lodi.

"Nechodím jen do posilovny zvedat činky, ani nechodím jen běhat. Dělám celou řadu různých pohybových aktivit, protahuji díky tomu celé tělo a neomezuji se jen na jednu část. Když koncertuji, tak hodně cestuji, ale všude, kde jsem zatím byla, jsem byla schopná najít možnost ke sportu, která mi vyhovovala," řekla zpěvačka magazínu Women's Health.

Snědá kráska je zastánkyní cvičení společně s dalšími lidmi, ideálně s těmi, kteří jsou jí blízcí. "Ať jde o kamarádky, příbuzné nebo partnera, je ideální cvičit s nimi, než aby byl člověk sám. Můžete se navzájem motivovat, pomáhat si s náčiním a tlačit se k lepším výkonům," vysvětlila Scherzingerová.

"Je naprostá hloupost cvičit v tichém prostředí. S blízkými se můžete navzájem motivovat, ale účinek bude dvojnásobný při správné hudbě. Cokoliv, co má rytmus a nabíjí vás energií, by v posilovně mělo hrát pěkně nahlas, když jste venku, pusťte se písničky si sluchátek. Pak ze sebe vydáte skutečně maximum," poradila svým fanouškům štíhlá frontmanka skupiny The Pussycat Dolls.

Co se týká jídla, Nicole se nikterak neomezuje. "Jím od všeho něco. Sním hodně zeleniny, ráda si dám sushi, čas od času si vychutnám pizzu. Důležité je načasování, nejíst v noci a po večerech. Pak se špatně spí a kvalitní spánek je to nejdůležitější, co pro své zdraví a krásu můžete udělat," dodala Nicole Scherzingerová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.