Reklama:

Nikol Leitgeb vysvětlila pravý důvod odchodu z 3v1. Přátelství se proměnilo v byznys, říká

Tri 3v1
Tri 3v1
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 6. 2024

Nikol Leitgeb, Martina Pártlová a Veronika Arichteva tvořily dlouhá léta oblíbené uskupení 3v1, které bavilo statisíce fanoušků. Postupem času si na úspěšné značce umělkyně založily byznys, když vytvořily vlastní merch. To byl pro Nikol Leitgeb zřejmě začátek konce fungování v populárním triu. Jak nyní uvedla ve svém »instastories«, odešla především proto, že se začala s filozofií 3v1 odcizovat. Sama Leitgeb založila nadační fond Radovan, který pomáhá potřebným lidem v nouzi. Prodávání mikin a šatů jí zřejmě i proto přestalo dávat smysl. Redakce ŽivotvČesku.cz psala před pár dny o tom, že se zřejmě cesty členek tria rozešly i v soukromí. Poprvé totiž neslavily jejich děti narozeniny společně. Z komentářů fanoušků, ve kterých jsme zapátrali, vyznělo, že někteří viní z rozpadu tria Veroniku Arichtevu.

Reklama:

Nikol Leitgeb, Veronika Arichteva a Martina Pártlová byly nerozlučná trojka v profesním i soukromém životě. Trávily spolu dovolené, navštěvovaly se doma, Nikol s Martinou dokonce i přivedly na svět ve stejný den své děti. V lednu letošního roku ale přišly umělkyně se šokující zprávou –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ z uskupení odchází Nikol Leitgeb.

Reklama:

Trio se prý rozpadlo už v létě loňského roku. Zatímco Martina Pártlová a Veronika Arichteva pokračují v prodávání merche, Nikol Leitgeb se věnuje nadačnímu fondu Radovan. Fanoušci dlouho spekulovali, co opravdu stojí za rozpadem oblíbeného tria. Někteří jsou dokonce přesvědčeni, že hlavním viníkem byla Veronika Arichteva.

"Arichteva to vše zničila," napsala jedna z uživatelek, podobný názor vyjádřila i další. "Za všechno může Arichteva. Arogantní a vypočítavá vtěrka žije z mužovy slávy," ostře se obula do herečky jedna ze sledujících. Důvod, proč mají takový názor, ale ani jedna z nich neuvedla.

Nikol Leitgeb se pod tíhou spekulací rozhodla objasnit, proč z tria odešla. "Jsem zvyklá stavět se tady za jiné lidi, ale asi bych se měla postavit i sama za sebe. Z 3v1 jsem odešla proto, protože mi to delší dobu připadalo víc jako byznys než jako kamarádství. A neuměla jsem v tom moc dobře fungovat. Jsem hypersenzitivní, tak jsem šla pryč. Pak se během toho tři čtvrtě roku ta moje domněnka potvrdila. A to je celý. Věřím, že se to stává i vám, že jste se s někým po nějaký době duševně oddálili," vysvětlila v »instastories« Leitgeb. Z jejího vyjádření vyznívá, že se s Pártlovou a Arichtevou skutečně neztotožňuje ani v soukromí.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: