Nikol Štíbrová se stala podruhé maminkou. Povedlo se nám sladit hlavně početí, vzkázala Martina Pártlová

Herečka Nikol Štíbrová a zpěvačka Martina Pártlová
Herečka Nikol Štíbrová a zpěvačka Martina Pártlová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 6. 2021

Herečka Nikol Štíbrová (34) se stala podruhé maminkou. Radostnou novinku oznámila na sociální síti, kam přidala černobílý snímek s novorozeným synem. Chlapeček dostal jméno Tobias. Koncem května se herečka stihla provdat za otce miminka Petra Leitgeba. "Řekla bych, že spíše se nám povedlo s Nikol sladit početí," řekla pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka Martina Pártlová (42), která se dnes rovněž stala maminkou.

Nikol Štíbrová, známá jako kolegyně Veroniky Arichtevy a Martiny Pártlové z komického tria či ze seriálu Pojišťovna štěstí, se stala maminkou. Na svět přivedla chlapečka, který dostal jméno Tobias. Na sociální síť umístila nyní již dvojnásobná rodička černobílý snímek s manželem Petrem Leitgebem a novorozeným synem.

Na mladšího bratříčka se doma těší Mathias, kterého má Nikol z předchozího vztahu. Informace o tom, že herečka přivedla chlapce na svět, se objevila jen krátce poté, co se miminkem pochlubila její kolegyně a dobrá kamarádka, zpěvačka Martina Pártlová.

"Sladění porodu? Řekla bych, že spíše se nám povedlo s Nikol sladit početí. Já totiž měla plánovaného císaře," uvedla Martina Pártlová pro ŽivotvČesku.cz. Sama přivedla ve středu na svět holčičku, která dostala jméno Stella.

Petr Leitgeb a Nikol Štíbrová dali svému synkovi jméno Tobias, které je původem z hebrejštiny a překládá se jako »Bůh je dobrotivý« nebo »mým dobrem je Bůh«. V Česku se více používá verze Tobiáš.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.