Nikol Štíbrová vymyslela pro syna zábavu v karanténě. Zorganizovala herecký casting

Nikol Štíbrová je krásná maminka
Nikol Štíbrová je krásná maminka
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 10. 2020

Herečka Nikol Štíbrová (34) rozhodně patří mezi aktivní maminky a dokáže si poradit s tím, jak zabavit dítě. I když je aktuální situace nepříliš příznivá, nepropadá žádné panice a snaží se na maximum věnovat milovanému synovi a partnerovi Petru Leitgebovi.

Krásná blondýnka, známá také z úspěšného ženského tria 3 v 1, ve kterém působí společně s kolegyněmi a kamarádkami – zpěvačkou Martinou Pártlovou (41) a herečkou a novopečenou maminkou Veronikou Arichtevou (34). Momentálně prožívá i v nelehké době šťastné chvíle především díky milovanému synovi a partnerovi. Nedaleko Prahy navíc vzniká její nádherný nový dům, na kterém pracuje známá designerská společnost. Je to realizace jejího vysněného domova. "Dům mi nakreslila pastelkama moje maminka před dvěma lety. Co na tom, že je zubařka. Děkuju, mami. Seš dělo," prozradila Nikol Štíbrová u fotky svého budoucího domu.

Herečka je pyšnou maminkou syna Mathiase, kterého má s bývalým partnerem Martinem Kynclem. V současnosti je šťastná po boku nového přítele Petra, se kterým tvoří krásný pár. Jako správný rodič umí svoje dítě zabavit, a tak se vrhla do sehrání hereckého castingu, kde hrál hlavní roli právě její syn. Ten předvedl, že jablko nepadá daleko od stromu.

"Vy jste tady na ten konkurz na seriál? Pojišťovna štěstí po 30 letech?" ptá se herečka ve videu a naráží na televizní seriál TV Nova z roku 2004, ve kterém ztvárnila roli studentky Karolíny Krausové. Malý Mathias pak předvádí několik hereckých etud a nutno říct, že mu to jde vážně dobře. Vypadá to, že by mohl aspirovat na budoucí hvězdu filmového plátna. Geny na to určitě má po talentované mamince.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.