Nikol Švantnerová se stala maminkou. Na svět přivedla dceru Miu, novinku oznámila dojemným snímkem

Nikol Švantnerová
Nikol Švantnerová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 3. 2023

Česká Miss z roku 2015 Nikol Švantnerová (30) se dočkala - stala se maminkou rozkošné dcery, která dostala jméno Mia. Nyní poodhalila roušku soukromí fotografií a uvedla, že její dcera přišla na svět už v pátek krátce po půlnoci. Stylista slavných Kája Pavlíček (50) před pár dny pro ŽivotvČesku.cz okomentoval její výbavičku pro miminko, se kterou se pochlubila pohledná modelka na sociální síti. "Je vidět, že se na miminko opravdu moc těšila," uvedl.

Nikol Švantnerová své první děťátko očekávala s partnerem Ondřejem Antošem. Dokonce se před časem odstěhovala z Prahy a společně si vytvořili hnízdečko lásky v Olomouci. V pátek se stali pyšnými rodiči. "Mia 17.3.2023 v 0:19. Miluju nejvíc na světě a děkuju za takový zázrak," uvedla kráska na svém Instagramu, kdy přišla její dcera na svět. Novinku ale oznámila svým fanouškům až nyní.

Co se týče příprav domácnosti na příchod nového člena, nemusí být Nikol vůbec nervózní - jak nasvědčují videa, která často sdílí na Instagramu, vše je již krásně nachystáno. Svým fanouškům ještě před samotným porodem ukázala, jak nádhernou šatnu pro svou dceru připravila.

Pro svou malou princeznu má Nikol připraveno skutečně velké množství oblečení a je vidět, jak ukazuje video na jejím Instagramu, že mnohé modelka pořídila u světoznámých módních značek. Všechno je perfektně narovnané, takže se budoucí maminka v šatně skvěle vyzná. Nechybí také látkové plenky a další dětské potřeby.

Cit pro estetiku je Nikol vlastní a módní stylisté na ni obvykle pějí jen samou chválu. Stejně tak to je nyní v případě její dětské výbavičky, za kterou ji pochválil stylista hvězdy Kája Pavlíček. "Je vidět, že se Nikol na miminko už opradu těší. Má všechno připravené velmi pečlivě, šatečky jsou krásné a má je dokonce srovnané podle barev," ocenil pro ŽivotvČesku.cz její pečlivost muž, který se v módní branži pohybuje již několik desítek let.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.