Reklama:

Nikol Trojanová investovala během covidu do nemovitosti: Ukázala místo, ze kterého buduje domov snů

Nikol Trojanová si koupila chatu
Nikol Trojanová si koupila chatu
Foto: nextfoto.cz
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 9. 1. 2021

Moderátorka a cestovatelka Nikol Trojanová (30) už jen s úsměvem vzpomíná na doby, kdy jako účastnice různých reality show trávila čas na televizních obrazovkách. Po boku přítele Lukáše zažívá zamilované období. A pár se rozhodl k dalšímu životní kroku. "Jak člověk stárne, tak uvažuje trochu jinak. Dnes mě baví věci, které šly dříve mimo mě," uvedla Nikol pro ŽivotvČesku.cz a ukázala místo, kde bude v novém roce trávit hodně času.

Reklama:

Půvabná brunetka, která na sebe výrazně upozornila v několika televizních projektech, často dostává dotaz, zda už je vdaná. "Na to bude ještě čas, letos nás ale čeká jiná zábava," prozradila Nikol Trojanová pro ŽivotvČesku.cz a pochlubila se informací, že se stala hrdou majitelkou menší nemovitosti.

Reklama:

"K tomu nápadu nás vlastně popostrčila tato doba. Cestování začíná být trochu složitější, nikdo neví, co se ještě změní, tak jsme s přítelem Lukášem začali pokukovat po nějakém pěkném místě tady v Česku," uvedla Nikol s tím, že nečekala, že najít vhodný objekt bude taková dřina.

Češi vždy byli národem chatařů a chalupářů a probíhající krize ještě více šponuje ceny rekreačních objektů. Podle realitních makléřů zájem o tyto objekty v roce 2020 vzrostl o 50 procent. Nahoru jdou ale stejně tak ceny- každý rok se navýší zhruba o 15 procent.

"My jsme si nakonec pořídili chatu kousek od Ústí nad Labem. Ale už jsem byla zoufalá, hledání trvalo opravu dlouho. Jsem hlavně šťastná, že do toho přítel jde se mnou. Takže začínáme velkou rekonstrukci a je mi jasné, že to bude něco stát. Pozvala bych vás na kafe, ale to bude ještě chvíli trvat. Neskutečně se těším, jak chatku začneme zvelebovat," dodala Nikol pro ŽivotvČesku.cz s tím, že život v Praze zcela neopustí. Díky chatě ve větší blízkosti přírody, se však bude učit ještě více relaxovat.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: