Nikol Trojanová ukázala plavky, které jsou jen pro hodně odvážné holky, a promluvila o svatbě

Cestovatelka a influencerka Nikol Trojanová
Cestovatelka a influencerka Nikol Trojanová
Foto: Se svolením Nikol Trojanové
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 2. 2022

Influencerka, účastnice několika reality show a v neposlední řadě vášnivá cestovatelka Nikol Trojanová (31) vyrazila se svým přítelem Lukášem na cestu do Mexika. Fanouškům ukázala hodně žhavé fotky a pro ŽivotvČesku.cz promluvila o tom, zda se z ní v roce 2022 stane vdaná paní.

Nikol Trojanová má na rok 2022 řadu plánů, ale než je začne plnit, tak s přítelem Lukášem vyrazili na poznávací cestu do Mexika. Chtějí hodně cestovat, užívat si památky i dokonalé pláže, protože Nikol nemá ráda dovolenou, kdy se leží na jednom místě.

Fanouškům a fanynkám ukázala několik fotek na svém Instagramu. Dámy okouzlilo spaní na pláži v útulných stanech, páni zase s nadšením hodnotili odvážné plavky, které si účastnice Hotelu Paradise a Vyvolených oblíbila. Výrazný střih, který si rafinovaně hraje s odhalenou kůží, je výzva pro odvážné holky.

Redakci ŽivotvČesku.cz zajímalo, zda v roce 2022 můžeme očekávat, že se z pohledné cestovatelky stane vdaná paní a usadí se na Ústecku, kde se stala majitelkou zahradního domku, který projde rozsáhlou rekonstrukcí.

"Na svatbu se přeci nemůžete ptát mě, zeptejte se Lukáše, třeba ho Váš dotaz rozhoupe," uvedla se smíchem pro ŽivotvČesku.cz s tím, že ona na svatbu určitě nechvátá, ale také by se jí nebránila.

Těsně předtím, než vypukla koronavirová krize a ceny rekreačních objektů vystřelily, pořídila si Nikol bydlení v přírodě. S Lukášem se dohodli, že nechtějí žít v Praze, ale chtějí si užívat čerstvý vzduch mimo metropoli.

"K tomu nápadu nás vlastně popostrčila tato doba. Cestování začíná být trochu složitější, nikdo neví, co se ještě může stát, tak jsme s přítelem Lukášem začali pokukovat po nějakém pěkném místě tady v Česku. Rekonstrukce chatky je ale pořád v procesu, čekáme na stavební povolení, už to trvá rok, doufám, že se to už pohne," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz s tím, že cesta k vysněnému bydlení bude ještě dlouhá.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.