Nová image ve stylu známé hvězdy. Šárka Vaňková promluvila o tom, proč změnila účes. Užívám si to, říká

Zpěvačka Šárka Vaňková
Zpěvačka Šárka Vaňková
Foto: Se svolením Šárky Vaňkové
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 6. 2021

Říká se, že vlasy jsou korunou krásy. Možná i to je jeden z důvodů, proč snad každá žena touží po hustých loknách, které by mohla vystavovat na odiv. Zpěvačka Šárka Vaňková (33) je žena, která se nebojí proměn a ráda zkouší nové věci. Tentokrát se ukázala v účesu ve stylu slavné hvězdy Ariany Grande, (28) a jako vždy jí to moc sluší. "Tenhle účes nosím, když máme koncertní turné Mladí a neklidní, bohužel ale nejde o moje vlasy. Nejsem úplně geneticky určená k tomu, aby mi narostl takový ohon, i když se hodně snažím," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

V roce 2004 zazářila v historicky prvním ročníku pěvecké soutěže, kde stanula na stříbrné příčce a otevřela si dveře do hudebního světa. Šárka Vaňková má za sebou několik desek, spoustu muzikálových rolí a v osobním životě prožívá konečně štěstí po boku partnera a hudebníka Richarda Nálepy (30).

Po dlouhé době, kdy v Česku vládla špatná situace kvůli epidemii koronaviru a umělecká sféra zcela utichla, se vrátila znovu na pódium. A ukázala se v novém účesu, který připomíná styl světové zpěvačky Ariany Grande a jejího pověstného vysoce vyčesaného copu.

"Tenhle účes nosím, když máme koncertní turné Mladí a neklidní, bohužel ale nejde o moje vlasy. Nejsem úplně geneticky určená k tomu, aby mi narostl takový ohon – přesto, že se hodně snažím. Jím různé vitamíny, používám kvalitní vlasovou kosmetiku… stejně se mi ještě nikdy v životě nestalo, že by mi narostly takové vlasy," řekla Šárka Vaňková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že dlouhý culík patří pouze k jejímu kostýmu v rámci umělecké show.

"Užívám si to. Cop si přičesávám sama, ale pokud ho potřebuju nějak uhladit nebo třeba upevnit, mám po ruce úžasné pomocníky – našeho kostyméra Lukáše Bartoně nebo maskérku Majdu," vysvětlila pohledná zpěvačka, která sdílí s přítelem Richardem nejen partnerskou lásku, ale také tu hudební. Oběma se po rozvolnění kulturních akcí zaplnil pracovní diář, partner má i vlastní kapelu Foxy Hunters, se kterou začal konečně koncertovat. V hlavě mají řadu pracovních plánů, které pár ještě více spojují.

Sympatická blondýnka měla vždy kratší vlasy, ale i když je hustá a dlouhá hříva jejím snem, cesta k ní není dvakrát jednoduchá. "Moc bych si přála mít dlouhé vlasy, ale hlavně zdravé. Teď mi kadeřnice musela ustřihnout asi 8 centimetrů délky, protože jsem měla hodně zničené konce. Potřebovala jsem vlasy ozdravit, navíc blondýnky musí o vlasy pečovat trochu více, protože se jim snáze ničí a vysušují," dodala Šárka Vaňková pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.