Nová minisérie o Ivetě Bartošové dostala požehnání Josefa Rychtáře. Myslím si, že to bude perfektní, říká vdovec

Zpěvačka Iveta Bartošová a Josef Rychtář
Zpěvačka Iveta Bartošová a Josef Rychtář
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 10. 2021

V říjnu začalo natáčení minisérie Iveta mapující start kariéry Ivety Bartošové (†48). Její uvedení je naplánováno na příští rok a jedním z lidí, kteří věří, že se diváci mají na co těšit, je i vdovec po zpěvačce Josef Rychtář (63). "Myslím si, že to bude perfektní, protože tak, jak mi to bylo popsáno a prezentováno, tak s tím jednoznačně souhlasím," řekl pro ŽivotvČesku.cz Josef Rychtář.

Třídílná série Iveta vzniká exkluzivně pro Voyo a její uvedení je naplánováno na příští rok. Děj sleduje zpěvačku od dětství, kdy spolu se svou sestrou začíná navštěvovat školní sbor, přes úspěchy na hudebních soutěžích a odchod do Prahy a následnou cestu ke slávě, které dosáhla zejména díky spolupráci se zpěvákem Petrem Sepéšim.

Minisérie je natáčena se souhlasem rodiny a jak uvedl kreativní producent TV Nova a držitel Českého lva Matěj Podzimek, život Ivety Bartošové v ní nebude vyprávěn jako bulvární senzace a nebude v něm souzena ona, ani nikdo z jejího blízkého okolí. Souhlas k natáčení proto dal i vdovec po zpěvačce Josef Rychtář.

"Já jsem s režisérem a producentem podepsal smlouvu, kde jsem jim k natáčení dal souhlas, takže samozřejmě o něm vím. Myslím si, že to bude perfektní, protože tak, jak mi to bylo popsáno a prezentováno, tak s tím jednoznačně souhlasím. Ten seriál by měl popisovat dobu od dětství Ivetky až do nešťastného skonání, jsem s nimi spokojený. Jsou za tím seriózní lidi a myslím si, že diváci se mají na co těšit," řekl pro ŽivotvČesku.cz Josef Rychtář.

Ivetu Bartošovou ztvární herečka Anna Fialová (26), kterou si mohou televizní diváci pamatovat z první řady zábavné show plné kostýmů. Josef Rychtář věří, že ačkoliv je jeho zesnulá manželka po všech směrech nenahraditelná, herečka dá do role vše a bude jí věrná.

"Ivetku už nikdo nikdy hlasem ani podobou nenahradí, to si nemusíme namlouvat. Byla jedinečná a žádný její dvojník neexistuje. Nicméně věřím tomu, že obsazení se toho dobře zhostí a tato mladá paní jí bude věrná. Nejdůležitější je obsah, jak to bude hrát, jak to pojme a jak se srovná s rolí, která jí byla určena," dodal Josef Rychtář pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.