Nová nejkrásnější žena světa je devatenáctiletá Izraelka. Pohled na Yael Shelbia je pastvou pro oči

Yael Shelbia je skutečná nádherná žena
Yael Shelbia je skutečná nádherná žena
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 1. 2021

Společnost TC Candler každoročně zveřejňuje seznam 100 nejkrásnějších žen světa. Na jeho vrcholu se letos usadila izraelská modelka a vojačka Yael Shelbia (19) a stala se nejkrásnější ženou světa pro rok 2020. Pohled na ní je skutečnou pastvou pro oči.

Touto dobou je Yael Shelbia ve službách izraelského vojenského letectva, na poděkování za titul nekrásnější žena světa si přesto našla čas. "Velmi si toho vážím. Nikdy jsem nebyla v ničem první, je to skvělý pocit,“ řekla v amerických televizních novinách na kanálu Channel 12.

Letectvo Yael vychází vstříc a nechává jí dostatek času k létání na focení kampaní, nabídky ke spolupracím se známými značkami se po zveřejnění seznamu začaly rychle množit.

Mluvčí společnosti TC Candler v oficiálním prohlášení řekl, že žebříček není sestavován podle oblíbenosti žen a jejich postava v něm nehraje roli. Porota sleduje krásu v obličeji, eleganci, důstojnost a originalitu.

Yael bude navždy v análech ženské krásy figurovat jako herečka, modelka a vítězka akce zábavního webu TC Candlera. Vedle takových osobností jako Michelle Pfeiffer, Sophie Marceau, Nicole Kidman nebo Natalie Portman.

Kdo sleduje anketu TC Candlera, není mu jméno Yael Shelbia neznámé. V roce 2018 skončila třetí, v dalším ročníku druhá a v roce 2020 vítězila.

Pokud jde o herectví, v roce 2019 byla obsazena do své debutové herecké role v televizním seriálu o izraelském Palmachovi.

Skandál

Ihned po zveřejnění žebříčku se na webu deníku Times of Israel objevila zpráva o jejím partnerovi, se kterým randí už od roku 2019. Tím je syn milionářského podnikatele Sumnera Redstona.

Pětatřicetiletý Brandon Corff měl být podle webu New York Post v srpnu loňského roku deportován z Izraele poté, co při návštěvě své přítelkyně porušil karanténu v rámci opatření proti šíření koronaviru.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.