Nové já Moniky Babišové zhodnotila módní policie: Inspirace vyšla z aktuálního trendu

Monika Babišová
Monika Babišová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 5. 2024

Monika Babišová se po pauze, kdy na sociálních sítích nic nesdílela, opět ozvala svým fanouškům. Manželka opozičního politika Andreje Babiše se připomenula snímkem, na kterém má kratší sestřih vlasů. »Mé nové já«, napsala atraktivní blondýnka v angličtině a pochlubila se svou novou vizáží. Moničino »nové já« zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz uznávaný stylista Kája Pavlíček v roli módní policie. I když tentokrát nejde o outfit, ale o hodnocení vlasové proměny.

Poté, co manželé Babišovi oznámili, že se jejich životní cesty po třiceti letech rozcházejí, sdílela sympatická manželka lídra hnutí ANO první fotografii - takzvané selfíčko. Ke snímku napsala »New me«, což v překladu znamená »Mé nové já«. V kratších vlasech Monika Babišová o pár let omládla.

Její vlasovou proměnu a aktuální vzhled zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz módní guru Kája Pavlíček. "Určitě bych vyzdvihl u Moniky Babišové hezké oči a pleť. Obecně dámy na léto vlasy zkracují a zesvětlují. Teď je trend mikád, tak zřejmě následovala tento trend a vlasy si nechala zkrátit," zhodnotil novou vlasovou vizáž Moniky Babišové známý stylista Kája Pavlíček.

Komentář »Mé nové já« u selfíčka s novými vlasy lze také vnímat jako jakýsi předěl mezi starým a novým životem manželky bývalého premiéra. I když manželé Babišovi podle nepotvrzených informací spolu netvoří pár již několik měsíců, oficiálně rozchod oznámili až 19. dubna.

"Naše rodinné vazby zůstávají pevné, a i když se naše osobní cesty mění, naše láska a respekt k sobě a k našim dětem zůstávají stejné," zaznělo na sociální síti Instagram v příspěvku Andreje Babiše, který si sdílela i Monika Babišová. Od té doby se po ní na sociální platformě takzvaně slehla zem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.