Nové lásce nakloňený Jaromír Soukup trefil jackpot. Brunetka po jeho boku je bývalá mluvčí MŠMT a marketingová ředitelka banky

Jaromír Soukup a pohledná Michaela
Jaromír Soukup a pohledná Michaela
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 5. 2024

Poloviční šéf TV Barrandov Jaromír Soukup si vyrazil na sobotní slavnostní finále Miss Czech Republic v doprovodu pohledné brunetky. Mnohým atraktivní hnědovláska připomínala Soukupovu dceru Natálii, která svého otce doprovázela v listopadu na předávání cen Český slavík a podpořit ho přišla i na lednový zápas v boxu, kdy se mediální magnát utkal s kontroverzním youtuberem Alešem Bejrem. Všímavá čtenářka portálu ŽivotvČesku.cz upozornila na to, že tajemnou brunetkou po Soukupově boku není jeho dcera, ale bývalá zaměstnankyně jedné ze zahraničních bank působících v Česku Michaela Taschnerová. Tím se dá konstatovat, že pokud je podnikatel nakloněn nové lásce, rozhodně trefil »jackpot«.

Podnikatel a moderátor Jaromír Soukup zamotal mnohým hlavu tím, že v sobotu vyvedl na finále 15. ročníku Miss Czech Republic neznámou brunetku. Nejednalo se ani o jeho dceru Natálii, ani o jeho údajnou partnerku –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ novinářku Gabrielu. Brunetka ve smaragdově zelených třpytivých šatech po boku mediálního magnáta jen zářila.

Některá média začala tajemnou ženu označovat za novou partnerku Jaromíra Soukupa. Redakce ŽivotvČesku.cz v neděli podnikatele kontaktovala s dotazem, zda vyvedl v sobotu večer do Fora Karlín svou dceru. Poloviční šéf TV Barrandov odepsal, že nechce nic komentovat.

O pár hodin později se redakci ŽivotvČesku.cz ozvala všímavá čtenářka, která uvedla, že neznámá žena po boku magnáta je Michaela Taschnerová, bývalá zaměstnankyně rakouské banky, jež má v Česku méně než třicet tisíc klientů a nižší počet poboček.

Před nástupem do bankovního sektoru, kde zastávala funkci marketingové ředitelky, pracovala Michaela Taschnerová, dříve Pokorná, na Ministerstvu školství mládeže a tělovýchovy ČR (MŠMT) jako ředitelka tiskového odboru a tisková mluvčí. Po mateřské dovolené jí kromě marketingu zaměstnávala i organizace eventových akcí banky.

Zda se skutečně jedná o novou partnerku Jaromíra Soukupa, či šlo jen o přátelský doprovod, se zřejmě veřejnost v blízké budoucnosti dozví. Je totiž možné, že o tom, že je věhlasný podnikatel nové lásce nakloněn, bude třeba informovat na známé placené platformě, kde si nedávno založil profil. Zatím velký příliv odběratelů, kteří si za 5 euro (přibližně 125 korun) mohou koupit v předplatném jeho vyprávěné »životní příběhy a dobrodružství«, nemá.

To se však může poměrně rychle změnit. Stačí, aby tam lidově řečeno »rozjel zákulisní drby ze vztahu s Agátou«, a to po vzoru své expartnerky. Je tak možné, že některé »holčičky«, jak své fanynky Agáta nazývá, přejdou na jeho stranu.

Mimochodem na stejné platformě své barvité podcasty vysílá právě zmíněná Agáta, která tam »prodává« sledujícím za předplatné vše ze svého soukromí. Měsíčně si díky tomu s kamarádkou Ornellou Koktovou, s níž natáčí ve dvojici, přijdou na stovky tisíc korun. A to se vyplatí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.