Nové snímky na sněhu s Darou. Zamilovaný je Pavel Nedvěd, ale i jeho dcera. Takhle si užíval zimních radovánek ještě s rodinou

Pavel Nedvěd v roce 2006
Pavel Nedvěd v roce 2006
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 1. 2022

Stará láska nerezaví a mladá láska zase vzkvétá. Důkazem toho je Ivanka Nedvědová (24), dcera fotbalisty Pavla Nedvěda (49), která tvoří s tenistou Sebastianem Kordou (21) jeden z nejkrásnějších párů. Půvabná blondýnka se na sociálních sítích pochlubila fotkou, kde dala jasně najevo, jak vidí vztah se svým partnerem pro následující roky a společnou budoucnost. Pozadu nezůstal ani její slavný otec, který si sněhu užívá se svou novou partnerkou Darou Rolins (49).

V posledních dnech a týdnech rezonoval česko-slovenskou scénou vztah bývalého fotbalového reprezentanta Pavla Nedvěda se zpěvačkou Darou Rolins (49). Přirozeně se to dotklo i jeho dospělé dcery Ivanky, která však pomýšlí také na vlastní budoucnost. Na svém instagramovém profilu zveřejnila fotku s přítelem Sebastianem, jehož otcem je česká tenisová legenda Petr Korda (53) - vítěz tenisového Australian Open 1998. A dokázala mu, jak vážně bere jejich lásku.

U vzpomínkové fotky na loňský rok dala Ivanka Nedvědová najevo, že následující roky budou patřit i nadále jejich budoucnosti. "Můj rok 2021, a teď 2022, 2023, 2024…," napsala dcera viceprezidenta fotbalového Juventusu k příspěvku, kde doplnila znak nekonečna a srdce.

Redakce ŽivotvČesku.cz ji kontaktovala, zda by se vyjádřila k tomu, jaké má s partnerem plány pro nový rok 2022, ale do vydání článku neodpověděla. Informace o tom, že spolu dvojice chodí, se objevila loni v březnu, kdy jeden druhému vyznali své city na sociálních sítích. Seznámili se díky svým otcům, kteří jsou ve světě sportu ikonami.

Dcera »Grande Paola« poznala svoji lásku už v dětských letech, kdy spolu trávili čas na Floridě během dovolených rodiny Pavla Nedvěda - v dospělosti pak přeskočila jiskra. Podle slov mladého tenisty mu jeho partnerka přináší úspěchy a štěstí – od doby, kdy se mu podařilo zabodovat v Parmě na prvním turnaji na okruhu ATP a dostal se do čtvrtfinále tenisového turnaje v Halle, jak informoval server Tennistonic.

Podobně zamilovaný je i její otec. Více než půl roku randí se slovenskou zpěvačkou. Přirozeně tak vznikly spekulace, jestli se k sobě nový pár sestěhuje, což popřela právě dcera Ivanka. "Žádné stěhování do Čech rozhodně v plánu nemáme," uvedla pro ŽivotvČesku.cz v polovině prosince ohledně dotazu, který jí redakce položila a dala tak jasně najevo, že domov má pouze v Itálii.

Nové snímky, které zveřejnila zpěvačka, ukazují, že láska umí skutečně hory přenášet a ještě lepší je, když zamilovaní sjíždí na lyžích jejich vrcholky. Že zimní sporty patří mezi oblíbené disciplíny Pavla Nedvěda, pak vypovídá i hlavní snímek, na němž si užíval zimního období před lety se svou dnes už bývalou manželkou a dětmi.

Slovenská popová hvězda ke snímkům, na nichž ji někdejší fotbalový génius objímá s blaženým výrazem ve tváři, přidala své zamyšlení, že každý vztah má smysl, i v případě, že nakonec nedopadne podle představ. Čímž pravděpodobně narážela na zkrachovalé manželství Nedvěda.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.