Novopečený ženáč Petr Říbal popsal pocity z manželství. Jsem rád, že to vztah posune, i když se ve finále nic nemění, říká

Petr Říbal s manželkou Michaelou
Petr Říbal s manželkou Michaelou
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 8. 2021

Oblíbený moderátor Petr Říbal (36) začátkem srpna vstoupil do svazku manželského. Štěstí našel po boku Michaely Říbalové (27), dříve Hávové, která byla roku 2016 jmenována čtvrtou nejkrásnější Češkou. "Vztah to posune na další hezkou metu a jsem moc spokojený," řekl pro ŽivotvČesku.cz čerstvý ženáč Petr Říbal a popsal jeden z nejlepších momentů veselky.

Petr Říbal a jeho nyní již manželka se poznali v roce 2018. Jen o dva roky později došlo na romantické zásnuby a v srpnu 2021 proběhla vytoužená veselka. Modelka Hávová už je oficiálně Říbalová a oblíbený moderátor si první dny manželství užívá. Ze svatby si odnesl nádherné vzpomínky a vidí ji jako posun pouta, které ho s Michaelou Říbalovou pojí.

"Pane bože, je to fakt krásné. Jsem rád, že to ten vztah posune. I když se ve finále nic nemění, protože jsme spolu bydleli a vydrželi jsme spolu celou dobu. Vztah to posune na další hezkou metu a jsem moc spokojený," řekl pro ŽivotvČesku.cz Petr Říbal, který se na sociálních sítích pochlubil už několika snímky z výjimečného dne a s fanoušky sdílel i přípravy.

Přestože svatba byla vesměs tradiční, nevěsta měla oblečené krásné bílé šaty a nechyběl ani novomanželský přípitek tvrdým alkoholem, Petr Říbal se dočkal i velkého překvapení. Nevěsta pro něj připravila vystoupení legendární chlapecké skupiny Backstreet Boys v podání přátel.

"To bylo moc fajn, moc jsem si to užil. Pro mě to bylo, jako kdyby tam byli praví Backstreet Boys, ten pocit pro mě byl úplně stejný," dodal pro ŽivotvČesku.cz Petr Říbal s tím, že si vystoupení skutečně vychutnal. Zveřejnil i video a ukázal, že k falešné kapele se nakonec sám přidal.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.