Nový pár má naději: Štěpánka a Pavel ze svatební reality show si padli do oka. U oltáře »líbačka« a poté party

Manželé Štěpánka a Pavel tvoří i po svatební show šťastný pár
Manželé Štěpánka a Pavel tvoří i po svatební show šťastný pár
Foto: Archiv TV Nova
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 11. 2020

Nová svatební reality show, kterou začala minulý týden poprvé vysílat naše nejúspěšnější tuzemská komerční televizní stanice, začíná být zase o něco zajímavější. Po páru Natálky (23) a Františka (36), u nichž manželství zatím nevypadá na žádnou »hitparádu«, se opak ukázal u nové dvojice - manažerky Štěpánky (31) a kuchaře Pavla (38).

Reality show Svatba na první pohled vnesla do české televizního vysílání »svěží vítr« v podobě nového konceptu pořadu, v němž se trojice odborníků z oblasti psychologie, genetiky a biologie snaží najít funkční vzorec na lásku. Mezi účastníky hledá ideální kombinace budoucích novomanželů, kteří najdou jeden v druhém spřízněnou duši a stanou se šťastným párem. Úspěšný experiment ze zahraničí se u nás vysílá poprvé a zatím to vypadá, že si mezi českými diváky vede velmi dobře. Po minulém párování pohledné Natálky a o třináct let staršího sympaťáka Františka, se zdá, že v jejich případě se věda tak trochu spletla. Ale stále mají šanci dosavadní vývoj společného vztahu nějak zvrátit.

Opakem se však ukázala dvojice číslo dva. Manažerka Štěpánka, která má poměrně hodně »kérek« a nezapře svůj temperament, se u oltáře seznámila s budoucím manželem a pohodovým kuchařem Pavlem. Už na první pohled proběhly vzájemné sympatie a při obřadu stvrdili manželský svazek vášnivým polibkem, který se u prvního páru nekonal. Ve svatebních šatech nešla přehlédnout množství tetování, která zdobí krásnou jednatřicetiletou tmavovlásku. "Na tělo jsem si nechala napsat i datum a čas svého narození. Se starším bratrem slavím narozeniny ve stejném termínu. Narodil se dokonce i ve stejnou hodinu, jen v jiném roce," řekla novopečená nevěsta Štěpánka pro ŽivotvČesku.cz.  

O tom, jestli jejich vztah bude mít naději, ale deifinitivně rozhodne svatební cesta a první společný měsíc. Na rozdíl od chladné Natálky, která svého manžela Františka zatím jenom peskuje a snaží se trávit co nejvíce času o samotě, Štěpánka s Pavlem jsou naladěni na podobnou notu a spojuje je stejný smysl pro humor, který je v partnerství kromě lásky, pochopení a komunikace dalším důležitým faktorem mající významný vliv na úspěch vztahu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.