Nový vztah mám, ale děti nikdy nechci, říká adoptovaná dcera úspěšné české herečky

Jana Rybníčková - dcera Hany Čížkové
Jana Rybníčková – dcera Hany Čížkové
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 9. 2020

Po několika nevydařených vztazích a téměř roce bez partnera se Jana Rybníčková (28) konečně dočkala naděje v podobě lásky. Našla si nového přítele - tanečníka Daniela, se kterým si rozumí. Dcera známé české herečky ale prozradila, že děti ve svém životě odmítá. "Děti nikdy nechci," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Jana.

Talentovaná Jana Rybníčková, která zaujala v Hlasu Česko Slovenska, našla domov v rodině herečky Hany Čížkové (60). Žila v dětském domově v Horních Počernicích. V devíti letech si ji ale vyhlédla herečka Hana Čížková, hvězda Troškových Kameňáků.

Jána už je ale dospělá žena, která hraje divadlo, účinkuje v kabaretu, aktuálně připravuje novou skladbu. Navíc si po letech smůly v lásce konečně našla partnera, se kterým to nevidí na krátký románek.

"Konečně jsem našla někoho, s kým mi je dobře, rozumím si s ním a vidím tam i nějakou budoucnost, ale pokud jde o děti, tak v tom mám jasno. Nechci je," řekla pro ŽivotvČesku.cz nadaná umělkyně.

Jana Rybníčková své biologické rodiče poznat nechce, nedokáže jim odpustit. Její adoptivní rodina ji velmi podporuje. Dostala se na konzervatoř a během své kariéry zpívala vokály třeba u Ewy Farne, Martina Chodúra a Heleny Vondráčkové.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.