O tajné svatbě Vlaďky Erbové se Agáta dozvěděla jako první. I když byla pozvaná, na poslední chvíli dostala od nevěsty stopku

Vlaďka Erbová s partnerem
Vlaďka Erbová s partnerem
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 6. 2024

Minulý víkend proběhla tajná svatba bývalé modelky Vlaďky Erbové a jejího partnera Pavla Hynka. Dvaačtyřicetiletá podnikatelka se vdávala již potřetí. S restauratérem, kterého na sociální síti odhalila teprve před pár měsíci, si řekli své »ano« v jednom ze středočeských penzionů, kde před časem strávila víkend Agáta Hanychová s rodinou. Právě tam se influencerka úplnou náhodou dozvěděla, že se bude její kamarádka vdávat. Podrobnosti o tom, proč nakonec na svatbu nešla, prozradila Hanychová ve svém podcastu. Čerstvě vdaná Vlaďka Erbová před časem pro ŽivotvČesku.cz promluvila o tom, jak bude prožívat, až jí děti vyletí z hnízda.

Vlaďka Erbová randila se svým budoucím manželem od roku 2022. S potetovaným urostlým fešákem se pochlubila až letos v lednu na sociální síti. Z neznámého muže se vyklubal charismatický restauratér Pavel Hynek, který se k někdejší modelce hodí. Partneři na nic nečekali a svůj vztah se rozhodli stvrdit svazkem manželským.

Utajenou veselku ale budoucí nevěstě mírně narušila Agáta Hanychová, která zrovna v místě, kam si Erbová přijela domlouvat svatbu, trávila víkend s rodinou. "Líčila mě zrovna vizážistka, když jsem z okna uviděla Vlaďku s přítelem. Ve chvíli, kdy mě viděla, ztuhnul jí úsměv a hned mi bylo jasné, že jde domlouvat svatbu," řekla Agáta ve svém podcastu historku, jak se dozvěděla jako první o tom, kde chystá Erbová svatbu.

S příslibem, že bude mlčet, prý dostala Agáta pozvánku na svatbu. Jenomže týden před veselkou se prý s někdejší playmate pohádala. "Vlaďka mi nechtěla říct, kdy to bude, abych to prý neprozradila novinářům, sice se mi pak omluvila, ale já jsem byla tak naštvaná, že jsem řekla, že tam jít nechci," uvedla s tím, že volný víkend raději využila k výletu na Moravu.

Novomanželé si nakonec svatbu užili na romantickém místě ve venkovském stylu bez přítomnosti médií. Třetí svatbu si Vlaďka Erbová zřejmě přála už dávno. Okouzlující brunetka si dobře uvědomovala, že jednoho dne ji děti už nebudou tolik potřebovat, a tak je logické, že nechtěla po dvou rozvodech zůstávat sama.

O těžších chvílích, kdy její dvě děti vyletí z hnízda, promluvila pro ŽivotvČesku.cz. "Až přijde čas, kdy mě moje děti už nebudou potřebovat a vstoupí do světa dospělosti, tak myslím, že to pro mě bude opravdu hodně velký zásah a budu se s tím muset vyrovnávat. Jsem ten typ maminky, která se snaží být pro děti vším, takže to nejspíš bude velmi těžké," sdělila Vlaďka pro ŽivotvČesku.cz již před časem. Okamžik, kdy ji děti »opustí«, bude pro ni o to snazší, když bude mít vedle sebe stabilního partnera - od minulého víkendu už manžela.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.