Reklama:

O tohle Agáta přišla: V trenýrkách a boxerských rukavicích Jaromír Soukup trénuje na turnaj roku, ve fitku dře jako kůň

Jaromír Soukup s dcerou
Jaromír Soukup s dcerou
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 12. 2023

Moderátora Jaromíra Soukupa čeká za sedm týdnů zápas pod hlavičkou organizace Clash of the Stars. Poloviční majitel TV Barrandov se má utkat s youtuberem a samozvaným psychopatem Alešem Bejrem. Soukup se nyní naplno vrhl do tréninku a dává tak najevo, že chystaný zápas nebere ani zdaleka na lehkou váhu. Čtyřiapadesátiletý moderátor natáhl trenýrky, oblékl boxerské rukavice a v tělocvičně dře jako kůň. Sestřih z tréninku sdílel na svém instagramovém profilu a jeho fanoušci ho tak mají možnost poznat i z jiného úhlu. "To se musí trénovat, box se nedá udělat z voleje," odpověděl Soukup v živém vysílání po tiskovce k připravovanému zápasu na otázku člena redakce ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Takhle ho zná málokdo. Jaromír Soukup ve sportovním oblečení předvádí, že rozhodně nepatří do starého železa. Naopak je vidět, že box je opravdu jeho vášeň a u boxovacího pytle se cítí přirozeně.

Reklama:

"Takovýho bojovníka mohla Agáta mít...," podotkla jedna z komentujících. A je pravda, že bývalý partner Agáty Hanychové působí s boxerskými rukavicemi velmi mužně a rozhodně přitažlivěji než u komentování celebrit v jednom z jeho pořadů.

I když Soukupa řada lidí kritizuje, že už je na zápas starý a akorát si něco dokazuje, je obdivuhodné, že se čtyři roky po padesátce do takové akce pustil. Kromě pracovního vytížení třikrát týdně pečuje o dceru Rozárku, a tak má moderátor zase o starost víc.

"Trénovat se musí, box nejde dělat z voleje, to se musí," odpověděl na dotaz člena redakce ŽivotvČesku.cz v rámci úterního živého vysílání na Instagramu.

Zatím největší turnaj bojové organizace se uskuteční 27. ledna, kde Jaromír Soukup předvede, jak důkladně se na zápas připravoval.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: