O tohle Petra Paroubková přišla. Manžel Jiří zhubl a v rakouských Alpách ukázal tělo božského Herkula

Bývalý politik Jiří Paroubek
Bývalý politik Jiří Paroubek
Foto: Se svolením Jiřího Paroubka
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 7. 2021

Je jedno, jestli je bývalý předseda vlády Jiří Paroubek (68) ve Franci či Rakousku. V obou destinacích na sobě tvrdě maká. Nedávno se vrátil ze země, kterou proslavila zejména kvalitní vína, aktuálně si užívá pohostinnosti sousedního Rakouska. "Letos to beru jako dvě sportovní dovolené, kde zejména cvičím a plavu," řekl pro ŽivotvČesku.cz bývalý politik a do redakce zaslal snímek, na němž je vidět, jak své tělo zoceluje čínským cvičením čchi-kung.

Aktuálně se Jiří Paroubek nachází nedaleko Salzburku. A jak je ze snímku patrné, pohybuje se v krásném horském prostředí, které si nemůže vynachválit. Bývalý předseda vlády si totiž uvědomuje pravdivost známého rčení, že ve zdravém těle sídlí zdravý duch. A tak na sobě pořádně maká. Je patrné, že hodně zhubl.

"Letos se na dovolené hodně hýbu. Provádím v ranních hodinách čínské terapeutické cviky, začínám tři hodiny před tím, než jdu na snídani, ale rád se i proběhnu či si zaplavu. Uplavu denně tak tři kilometry. Rakousko je krásná země a horské oblasti jsem si zamiloval, proto se sem vracím už více než dvacet let," řekl pro ŽivotvČesku.cz Jiří Paroubek, kterého zanedlouho čeká rozvod se stále manželkou Petrou (47). Na ten soudě podle jeho formy bude skvěle připravený.

"Oficiálně ukončeno by naše manželství mělo být v závěru dalšího měsíce," upřesnil Jiří Paroubek pro ŽivotvČesku.cz, kdy dojde k rozvodu. Po rozvodovém stání ale ještě není všemu konec. Podle bývalého předsedy vlády musí dojít k majetkovému vyrovnání, což ještě bude nejspíše pár let trvat.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.